1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i o 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  2. Msza św. ku czci Matki Bożej Niepokalanie Poczętej – zwana „Roratami” o godz. 16.30, w środę o godz. 17.00, w sobotę o godz. 7.00 rano. Pół godziny przed Mszą św. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Gorąco zachęcam do udziału w Godzinkach i Roratach zarówno starszych jak i dzieci. również młodzież zwłaszcza gimnazjalną.
  3. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  4. W środę przeżywać będziemy adwentową spowiedź w naszej parafii. Spowiadać będziemy od 14.00 do 15.30 i od 16.00 do 17.00. Bardzo proszę, aby wszyscy skorzystali z sakramentu pokuty w tym dniu. Nie wychodźmy ze świątyni bez przyjęcia Komunii św., która będzie podawana co 15 min. W piątek spowiedź św. w Strzelcach, w sobotę w Szczurowej.
  5. We wtorek rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus, którą odprawiać będziemy po Roratach. We wtorek po roratach spotkanie parafialnego oddziału Caritas. W środę po roratach spotkanie wszystkich którzy biorą udział w akcji kolędników misyjnych. Proszę przynieść stroje i tekst kolędy misyjnej.
  6. We wtorek od godz. 13.30 udam się z posługą sakramentalną do chorych przed świętami Bożego Narodzenia. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii. Równocześnie informuję, że pan Janusz, nadzwyczajny szafarz Eucharystii może chorym zanieść komunie św. w święta Bożego Narodzenia. W tej sprawie trzeba się umówić z nim osobiście.
  7. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc I. Dowolna ofiara min. 2 zł. W zakrystii można również nabyć kalendarze ścienne i kalendarz rolników.
  8. W zakrystii można nabywać świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w minimalnej cenie 5 zł. Niech w każdej rodzinie zapłonie na wigilijnym stole świeca, będąca znakiem miłosierdzia wobec potrzebujących.
  9. Trwa również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty. Prosiłbym, aby te ofiary kształtowały się w granicach przynajmniej 30 zł od rodziny, a jeśli w domu jest więcej rodzin, to niech ofiara będzie nieco większa. Można zabrać sobie więcej opłatków jeżeli ktoś potrzebuje.
  10. Po Mszy św. można zabrać sobie za darmo gazetę o błogosławionej Karolinie Kózka.
  11. Jutro o godz. 17.00 w Centrum Kultury w Szczurowej zebranie podsumowujące scalanie gruntów.
  12. Poza parafią odprawiane są msze św. gregoriańskie za śp. Stanisława Paleja, zakończenie 25 XII. Msze św. odprawia ks. Prałat Zbigniew Pabjan w parafii Miżyniec na Ukrainie.