1. Dziś Msze św., o 8.00(zmiana tajemnic różańca św.)  i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  2. We wtorek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to również Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego, w którym modlimy się za pracujących na misjach z naszej diecezji. Jest to święto obowiązkowe dla nas katolików. Msze św. o 8.00 i 11.00. W kaplicy na Wisowatkach o godz. 9.30. Po każdej Mszy św. poświęcenie kredy, kadzidła i złota. Składka na Papieskie Dzieła Misyjne. Przy tej okazji wyrażam wdzięczność kolędującym dzieciom, młodzieży i wszystkim, którzy życzliwie przyjęli je z radosną kolędą pod swój dach. Ofiary, które zebrali mali kolędnicy zostały przekazane na dzieła misyjne, zwłaszcza dla dzieci w krajach gdzie pracują misjonarze z naszej diecezji - Republiki Konga, Kamerunu, Boliwii, Brazylii i Peru.
  3. W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Pamiętajmy, że chrześcijanin przyjmujący kolędującego kapłana daje świadectwo swojej przynależności do Kościoła. Przeżywajmy te odwiedziny kolędowe w duchu bożonarodzeniowej radości, w duchu modlitwy i  serdecznej rozmowy z duszpasterzem. A pozostawione kolędowe błogosławieństwo niech chroni nasze domy, rodziny i umacnia nas na drodze chrześcijańskiego życia.
    2. 6 I po raz trzeci odbędzie się w Brzesku Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie uroczystego przemarszu będzie o godz. 12.30 z placu Kazimierza Wielkiego. Na ten uroczysty orszak, który w tym dniu odbywa się w 330 miejscowościach w Polsce oraz  w wielu miastach Europy, zapraszają organizatorzy: Burmistrz Miasta, Radni Miejscy i Parafie Brzeskie.
  4. Kolęda w tym tygodniu:
    • Niedziela 4 I od godz. 13.00 Wisowatki od rodziny Pięta do rodziny Kuczek
    • Poniedziałek 5 I od godz. 14.00 Niedzieliska wieś po lewej stronie od początku do państwa Flasz
    • Wtorek 6 I od godz. 13.00 Wygoda
    • Czwartek 8 I od godz. 13.30 Podszumin
    • Piątek 9 I od godz. 13.30 Niedzieliska wieś po lewej stronie od państwa Gut do pani Zofii Habura
    • Sobota 10 I od godz. 8.30 Niedzieliska wieś po prawej stronie od Szczurowej, od początku do pani Heleny Czachor, nr 87.
    • Niedziela 11 I od godz. 13.00 Wisowatki pozostała część.
  5. Ministranci i lektorzy piszą kredą imiona trzech mędrców i cyfry bieżącego roku (C+M+B+2015) nad drzwiami naszych mieszkań, co oznacza: Chryste Mieszkanie Błogosław w 2015 r.
  6. Obecny rok liturgiczny przeżywamy pod hasłem – Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię. Biskup Tarnowski Andrzej Jeż pragnie przekazać każdej rodzinie w parafiach diecezji książeczkę pod tytułem – Sakrament Radości, czyli solidne studium na temat Sakramentu Pokuty. Ten prezent otrzyma każda rodzina podczas wizyty duszpasterskiej oraz folder o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r. Książeczkę będą roznosić wcześniej ministranci i lektorzy.
  7. Organizujemy wyjazd do Brzeska na Bożonarodzeniowy spektakl pt. „Nic nas to nie obchodzi”. Przedstawienie w formie jasełek przedstawia Grupa Teatralna przy parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Wyjazd w niedziele 25 I, spektakl jest o godz. 17.00. Można się zapisywać w zakrystii. Cena 10 zł.