1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30 z procesją eucharystyczną. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary do puszek na uczelnie katolickie PAT w Krakowie i WSD w Tarnowie. Dziś odpust w naszym dekanacie w parafii Grobla.
  2. Msze św. w Oktawie Bożego Ciała w połączeniu z procesją o godz. 18.00. Zachęcam do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia. Zapraszam również dzieci pierwszokomunijne. Serdecznie proszę, aby byli chętni do zabrania baldachimu, sztandarów i chorągwi, zapraszam panie z Koła Gospodyń Wiejskich i dziewczęta do niesienia feretronów. Proszę aby również przychodzili wszyscy ministranci i lektorzy.
  3. Uroczyste zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek. Po Mszy św. i procesji będzie błogosławieństwo wszystkich dzieci i poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Proszę rodziców aby przyprowadzili, przywieźli w wózkach lub przynieśli na rękach swoje dzieci aby przez posługę kapłana otrzymały Jezusowe błogosławieństwo. Zachęcam również aby podtrzymywać tę piękną tradycję wicia wianków, które potem będą pobłogosławione na zakończenie Oktawy. Dzieci, które czynnie uczestniczyły w oktawie Bożego Ciała otrzymają słodkie upominki.
  4. Jutro w liturgii wspomnienie św. Jadwigi, królowej, w czwartek wspomnienie św. Barnaby, apostoła. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa(z tej racji nie obowiązuje post), jednocześnie obchodzona w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie zapominajmy, że ci, którzy nam posługują przy ołtarzu i w konfesjonale, zostali z ludu wzięci i do ludu posłani, dlatego tym bardziej są narażeni na ataki złego ducha, dlatego też potrzebują naszego duchowego wsparcia i modlitwy. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Msza św. o g. 7.00.
  5. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia procesji Bożego Ciała, zwłaszcza ofiarodawcom i budowniczym ołtarzy. Dziękuję za przystrojenie trasy procesji. Rodzicom dziękuję za przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia. Dziękuję dzieciom pierwszokomunijnym, dziewczętom i paniom z Koła Gospodyń Wiejskich niosącym feretrony oraz strażakom, służbie liturgicznej, panu organiście i panu kościelnemu.
  6. W sobotę 13 czerwca o godz. 11.00 w kościele pw. Bł. Karoliny Kózki w Tarnowie nastąpi uroczyste zakończenie Peregrynacji obrazu P. Jezusa Miłosiernego w naszej diecezji. Nasza parafia przeżywała peregrynację 8 i 9 września 2014. Módlmy się o dobre owoce tej peregrynacji.
  7. 7. W niedzielę 14 VI Uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Feliksa papieża i męczennika. Sumie odpustowej która będzie odprawiona o godz. 11.00 przewodniczyć będą nasi księża rodacy:  Prałat Stanisław Czachor i  ks. Henryk Juszczyk, obchodzący jubileusze kapłańskie. Słowo Boże wygłosi ks. prałat Kazimierz Starzec, z parafii Wielogłowy.
  8. Ze spowiedzi przed odpustem możliwość skorzystania codziennie przed mszą św. W związku z Uroczystością Odpustową zachęcam do nawiedzenia codziennie Kaplicy św. Feliksa oraz do modlitwy przed obrazem naszego Patrona. Już dzisiaj pomyślmy o wzięciu feretronów sztandarów, baldachimu. Na sumę odpustową zapraszam dzieci I komunijne w swoich strojach, dziewczynki sypiące kwiatki i chłopców do dzwonienia, panie z Kola Gospodyń Wiejskich i dziewczęta do niesienia feretronów oraz strażaków i całą służbę liturgiczną. Od najbliższej niedzieli odpustowej rozpoczynamy kolejkę odnośnie zakupu kwiatów i dekoracji kościoła. Na kolejne niedziele będzie po 10 rodzin. Na najbliższą niedzielę proszę aby tego zadania podjęło się 20 rodzin od początku wsi, strona prawa od Szczurowej.
  9. Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach zaprasza do szkoły wszystkie dzieci, które od września zaczną uczęszczać do oddziału przedszkolnego. Zajęcia otwarte odbędą się w środę 10 VI w godzinach od 8.45 do 11.20.
  10. Organizujemy wycieczkę dla dzieci i młodzieży z Grupy Misyjnej, ministrantów i lektorów do Niegowici, Dobczyc, Inwałdu i Krakowa - 20 VI. Zapisy do najbliższej środy.