1. Dzisiejsza niedziela jest w naszej diecezji przeżywana jako Diecezjalne Święto Rodziny. W Starym Sączu przy ołtarzy papieskim gromadzą się przedstawiciele rodzin. Łącząc się z nimi w modlitwie, prośmy Boga za wstawiennictwem św. Jana Pawła II także za nasze rodziny, by stawały się wspólnotami naśladowania Chrystusa. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  2. Msze św. w tygodniu o godz. 18.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00. Po Mszy św. codziennie odmawiamy litanię do NSPJ. W środę nowenna do MBNP.
  3. 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny, w środę uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, w sobotę św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła, dzień imienin ks. Biskupa Władysława Bobowskiego.
  4. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. W przyszłą niedzielę odpust w Uściu Solnym
  5. W piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego. Msza św. w kościele o godz. 9.00. Zapraszam wszystkie dzieci od O do VI, jak również nauczycieli i rodziców. O godz. 10.00 w szkole rozpocznie się część artystyczna na którą uczniowie i nauczyciele zapraszają również  wszystkich rodziców. Spowiedź dla dzieci przed zakończeniem roku codziennie pół godziny przed Mszą św.
  6. O przystrojenie kościoła kwiatami na najbliższą niedzielę proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  7. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które okazały swoją życzliwą pomoc w przygotowaniu uroczystości odpustowej, związanej z jubileuszem kapłańskim księży rodaków. Bóg zapłać wszystkim za obecność na sumie, strażakom z OSP Niedzieliska, służbie liturgicznej, ministrantom i lektorom, panu organiście i panu kościelnemu, dziewczętom które niosły feretrony i paniom z KGW, dzieciom I komunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiatki i chłopcom dzwoniącym. Bóg zapłać paniom za uwicie wieńców na dekoracje. Dziękuję również rodzinom z prawej strony od Szczurowej za piękne kwiaty do kościoła. Bóg zapłać przedstawicielom dzieci, młodzieży i starszych składającym życzenia.
  8. Bóg zapłać wszystkim za ofiary złożone na potrzeby odpustu i jubileuszu.
  9. Ks. Henryk Juszczyk złożył na potrzeby parafii ofiarę 1000 zł. Z tej ofiary dofinansowałem wczorajszą wycieczkę dzieci i młodzieży do Niegowici, Inwałdu, Dobczyc i Krakowa. Za pozostałe pieniądze chcę odnowić tablice na cmentarzu, znajdującą się przy krzyżu. Uzupełnić zniszczone płytki  przy schodach naokoło kościoła. Jeszcze raz Bóg zapłać za złożoną ofiarę.
  10. 17 sierpnia br. wyruszy z Tarnowa XXXIII Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: ”Błogosławieni czystego serca”. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej. Gorąco zachęcam do podjęcia trudu pielgrzymowania.
  11. Bóg zapłać róży św. Zofii za ofiarę 130 zł na misje.
  12. Kto ma zarezerwowane msze św. na VII prosiłbym aby to w tym tygodniu potwierdzić.
  13. Znaleziono klucze na parkingu koło przystanku. Są do odebrania w zakrystii.