1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  2. Msze św. w tygodniu o godz. 18.00, we wtorek i czwartek o godz. 7.00. W środę nowenna do MBNP.
  3. 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, patronki współpracy misyjnej w naszej diecezji, w środę św. Jana z Dukli, kapłana, w sobotę, św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  4. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  5. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  6. 17 sierpnia br. wyruszy z Tarnowa XXXIII Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: ”Błogosławieni czystego serca”. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej. Gorąco zachęcam do podjęcia trudu pielgrzymowania.