1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  2. Msze św. w tygodniu o godz. 18.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00. Jutro również rano o godz. 7.00. W środę nowenna do MBNP. W piątek przed Mszą św. koronka do Miłosierdzia Bożego. Zachęcam do udziału we mszach św. również w dzień powszedni. Te zachętę kieruję szczególnie do dzieci i młodzieży, którzy w wakacje mają więcej wolnego czasu. Niech okres wakacji będzie umocnieniem naszej więzi z Panem Bogiem, a nie jej osłabieniem.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro wspomnienie świętych,  Andrzeja Świerada i Benedykta, patronów naszej diecezji, w czwartek wspomnienie NMP z Góry Karmel, w sobotę św. Szymona z Lipnicy.
  4. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  5. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  6. 17 sierpnia br. wyruszy z Tarnowa XXXIII Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: ”Błogosławieni czystego serca”. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej. Gorąco zachęcam do podjęcia trudu pielgrzymowania.
  7. W najbliższą sobotę w parafii Strzelce Wielkie odpust ku czci MB Szkaplerznej. Suma odpustowa o godz. 11.00. Od 12 do 19 VII w Lipnicy Murowanej odbędzie się odpust ku czci św. Szymona.
  8. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących za tydzień po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów, również na Wisowatkach. Z tej okazji organizacja „MIVA Polska”, działająca przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji przeprowadza akcję wspierania modlitwą i ofiarami polskich misjonarzy, poprzez zakup dla nich środków transportu. Za tydzień po Mszach św. będzie można do puszki złożyć ofiarę na ten cel. Kierowcy otrzymają okolicznościowe pamiątki.
  9. W dniach 22-25 VII w Sanktuarium Matki Bożej w Okulicach odbędzie się Strefa Młodych Serc. Jest to spotkanie ewangelizacyjno - powołaniowe kierowane dla ludzi młodych od 15 roku życia i starszych. Zachęcam do udziału w tych rekolekcjach.
  10. Sołtys naszej wsi z Radą Sołecką i Kołem Gospodyń Wiejskich zaprasza wszystkich mieszkańców wsi na Piknik sportowo rekreacyjny połączony z turniejem piłkarskim o puchar Wójta. Przewidziane są atrakcyjne zabawy dla dzieci, mecze piłkarskie, mecze siatkówki i wiele innych atrakcji. Na zakończenie zabawa taneczna. Rozpoczęcie dziś na stadionie Korony Niedzieliska o godz. 13.30. Szczegóły na afiszach.
  11. Czas wakacji który przeżywamy niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu naszej wiary. Czyńmy to przez udział w niedzielnej Eucharystii, o której Jan Paweł II powiedział, że jest najważniejszym wydarzeniem w ciągu całego tygodnia.