1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30.  O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 18.00 w pozostałe dni o godz. 7.00 rano.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Bartłomieja Apostoła, w środę Uroczystość NMP Częstochowskiej, w czwartek św. Moniki, w piątek św. Augustyna, w sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  5. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom z Błonia, również na najbliższą niedzielę proszę o kwiaty rodziny z Błonia.
  6. W kaplicy Miłosierdzia Bożego można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc IX. Dowolna ofiara min. 2 zł.
  7. Dziś  odpust w parafii Szczurowa ku czci św. Bartłomieja. Suma odpustowa o godz. 11.00.
  8. W zakrystii można nabyć kalendarze misyjne w cenie 7 zł.
  9. Zachęcam dzieci i młodzież aby już w tym tygodniu przystąpić do Sakramentu Pokuty na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego.
  10. We wtorek kończy się 33 Tarnowska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę i pielgrzymi wstępują przed oblicze Czarnej Madonny Jasnogórskiej. Łączmy się duchowo z nimi i Matce Najświętszej polecajmy ich intencje i nasze rodziny.
  11. Organizujemy wyjazd do Mogiły i Łagiewnik, do sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Wyjazd w sobotę 12 IX. Koszt wyjazdu 25 zł. Można zapisywać się w zakrystii.