1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00, suma o 11.00. O 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  2. 2. Najpiękniejszym wzorem adwentowego oczekiwania niech będzie dla nas Matka Boża. W naszym kościele Msza św. ku czci Matki Bożej Niepokalanie Poczętej – zwana „Roratami” w dni powszednie o godz. 16.30, we wtorek o godz. 17.00, w czwartek i sobotę o godz. 6.30. Pół godziny przed roratami Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.
  3. Pamiętajmy o wsparciu potrzebujących, zwłaszcza dzieci z biednych rodzin przez zakup świec Caritas. Dochód ze świec w całej diecezji przeznaczony jest na dożywianie dzieci.
  4. Trwa również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty. Każda rodzina otrzyma również książeczką związaną z Jubileuszowym Rokiem Miłosierdzia.
  5. Dzieci ze Szkoły Podstawowej i młodsze zachęcam udziału w konkursie na najładniejszą szopkę. Figurki do szopek można zakupić w zakrystii.
  6. Dzisiaj wspominamy też dramatyczne wydarzenia sprzed 34 lat. Niech nie zabraknie modlitwy w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny.
  7. Dzisiaj min. w Bazylice w Szczepanowie i we wszystkich Kościołach Jubileuszowych rozpoczęcie Jubileuszu Miłosierdzia i otwarcie Bramy Miłosierdzia. Przez tę bramę powinni przejść wszyscy Pielgrzymi i wierni nawiedzający to święte miejsce, aby uzyskać odpust zupełny.
  8. W środę wtorek od godz. 11.30 udam się z posługą sakramentalną do chorych przed świętami Bożego Narodzenia. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.
  9. W środę po roratach spotkanie wszystkich którzy biorą udział w akcji kolędników misyjnych. Proszę przynieść stroje i tekst kolędy misyjnej.
  10. We wtorek przeżywać będziemy adwentową spowiedź w naszej parafii. Spowiadać będziemy od 14.00 do 15.30 i od 16.00 do 17.00. Bardzo proszę, aby wszyscy skorzystali z sakramentu pokuty w tym dniu.
  11. W środę rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus, którą odprawiać będziemy po Roratach.
  12. W sobotę zapraszam od godz. 9.00 rodziców dzieci pierwszokomunijnych i rodziców kandydatów do bierzmowania do wykonania świątecznej dekoracji i posprzątania kościoła. Bóg zapłać pewnej osobie za ofiarowane ozdoby choinkowe do kościoła.