1. Dziś Msze św., o 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
 2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to również Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego, w którym modlimy się za pracujących na misjach z naszej diecezji. Jest to święto obowiązkowe dla nas katolików. Przy tej okazji wyrażam wdzięczność kolędującym dzieciom, młodzieży i wszystkim, którzy życzliwie przyjęli je z radosną kolędą pod swój dach. Przy tej okazji chciałby jeszcze raz podziękować za ofiary składane na misje w naszej parafii szczególnie za ofiary składane w każdy I piątek miesiąca, które są również przeznaczone na misje, za ofiary składane przez róże różańcowe. Msze św. o 8.00 i 11.00. W kaplicy na Wisowatkach o godz. 9.30. Po każdej Mszy św. poświęcenie kredy, kadzidła i złota. Składka na Papieskie Dzieła Misyjne.
 3. 3. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny obchód Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. O godz. 10.45 wypominki roczne.
 4. Msze św. w ciągu tygodnia  o godz. 7.00, w piątek o godz. 16.30. W I czwartek miesiąca Msza św. o Chrystusie Wiecznym Kapłanie. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
 5. W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Pamiętajmy, że chrześcijanin przyjmujący kolędującego kapłana daje świadectwo swojej przynależności do Kościoła. Przeżywajmy te odwiedziny kolędowe w duchu bożonarodzeniowej radości, w duchu modlitwy i  serdecznej rozmowy z duszpasterzem. A pozostawione kolędowe błogosławieństwo niech chroni nasze domy, rodziny i umacnia nas na drodze chrześcijańskiego życia.
 6. Organizujemy wyjazd do Brzeska na tradycyjne jasełka oparte na legendzie o czwartym królu pt. „Betlejemski dar”. Wyjazd w niedziele 24 I, spektakl jest o godz. 17.00. Można się zapisywać w zakrystii..
 7. 6 I w Brzesku po raz czwarty odbędzie się Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie o 13.00 na placu Kazimierza Wielkiego
 8. Kolęda w tym tygodniu:
  Dziś - od godz. 13.00 Niedzieliska wieś po prawej stronie od państwa Sowidzkich do końca.
  Poniedziałek - od godz. 8.30 Wisowatki
  Wtorek - od godz. 13.30 Wygoda
  Środa od godz. 13.00 Podszumin