1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie i na WSD w Tarnowie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. 2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła, we wtorek bł. Michała Kozala, bpa i męczennika, w środę św. Jolanty, zakonnicy, czwarta rocznica objęcia naszej diecezji przez Biskupa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu. W piątek św. Alberta Chmielowskiego.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 18.00, w pozostałe dni o godz. 7.00. W środę nowenna do MBNP. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia. Codziennie odmawiamy Litanie do Serca Pana Jezusa.
  4. Dziś w Strzelcach Wielkich odbędzie się czuwanie młodzieży przed ŚDM. Rozpoczęcie o godz. 15.00. W planie Msza św., adoracja, spotkanie przy ognisku. Zapraszam i zachęcam młodzież do wzięcia udziału w tym spotkaniu.
  5. 5. W niedzielę – 19 czerwca b.r. będziemy przeżywać Diecezjalne Święto Rodziny. Ks. Biskup Andrzej Jeż zaprasza przedstawicieli rodzin z całej diecezji na starosądeckie Błonia. Centralnym punktem będzie Msza św. o godz. 11.00 sprawowana przy Ołtarzu Papieskim w intencji rodzin. Po jej zakończeniu odbędzie się festyn dla rodzin.
  6. Dekanalny duszpasterz młodzieży zaprasza młodzież i starszych, którzy pragną pojechać na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa na spotkanie organizacyjno - informacyjne w Okulicach w sobotę 18 VI na godz. 16.00 w domu pielgrzyma. Na spotkanie niech przybędą też animatorzy parafialni.
  7. W czwartek o godz. 18.00 Ks. Dziekan Prałat Stanisław Tabiś udzieli błogosławieństwa nowym lektorom naszego dekanatu. W tej grupie jest 2 lektorów z naszej parafii. Na tę uroczystość zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie rodziny nowych lektorów, których polecamy w naszych modlitwach.
  8. Wójt Gminy Szczurowa informuje, że rozpoczęły się przygotowania do pozyskania zewnętrznych środków finansowych na instalację na obiektach prywatnych ogniw fotowoltaicznych. Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie 15 VI  na godz. 19.00 w Centrum Kultury w Szczurowej
  9.  Organizujemy wyjazd busem do Wiślicy, Chroberza, Igołomi i Krakowa dla Grupy Misyjnej, lektorów i ministrantów, są jeszcze wolne miejsca. Można sie zapisać dziś albo w szkole. Wyjazd rano z parkingu obok Kościoła w sobotę o godz. 8.30.