1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2.  2. W piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego. Msza św. w kościele o godz. 8.00. Zapraszam wszystkie dzieci od O do VI, jak również nauczycieli i rodziców. O godz. 9.00 w szkole rozpocznie się część artystyczna na którą uczniowie i nauczyciele zapraszają wszystkich rodziców. Spowiedź dla dzieci przed zakończeniem roku codziennie pół godziny przed Mszą św.
  3. 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, w piątek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, z tej racji nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 18.00, w pozostałe dni o godz. 7.00. W środę nowenna do MBNP. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia. Codziennie odmawiamy Litanie do Serca Pana Jezusa.
  5. Dziękuje młodzieży która wzięła udział w spotkaniu młodzieży w ubiegłą niedzielę w Strzelcach Wielkich.
  6. Ogłoszenie Wspólnoty. W związku z wejściem w życie ustawy o zmianie ustawy o zagospodarowaniu wspólnot gruntowych informujemy o konieczności dokonania aktualizacji wykazu osób uprawnionych do udziału we wspólnocie gruntowej wsi NIEDZIELISKA. Listy są wywieszone na tablicy ogłoszeń przed Domem Ludowym i przed kościołem.
  7. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  8. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VII. Dowolna ofiara min. 2 zł. Gdyby ktoś chciał się zapisać na tygodnik „Gość Niedzielny” można to uczynić w zakrystii.
  9. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  10. W najbliższą niedzielę uroczystość odpustowa w Uściu Solnym. Uroczysta suma odpustowa o godz. 11.00.
  11. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Brzesku poszukuje kandydatów na rodziny zastępcze, w tym pełniące funkcję pogotowia rodzinnego. Szczegółowe informacje w Powiatowym Centrum Rodziny w Brzesku.