1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Dzisiejsza składka, jak każda z I niedzieli miesiąca, oddawana jest do Kurii z przeznaczeniem na cele diecezjalne.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 18.00. w czwartek o godz. 6.30, w pozostałe dni o godz. 7.00 rano. W środę nowenna do MBNP. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia. W lipcu odmawiamy codziennie Litanię do Krwi Najdroższej Chrystusa Pana
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Elżbiety Portugalskiej, we wtorek św. Marii Goretti, w środę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w piątek  św. Jana z Dukli. W lipcu odmawiamy codziennie Litanię do Krwi Najdroższej Chrystusa Pana
  4. Ministrantów i lektorów proszę o solidne pełnienie służby liturgicznej, podobnie jak to miało miejsce w ciągu roku szkolnego. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.
  5. 5. 17 sierpnia wyruszy z Tarnowa XXXIV Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: ”Błogosławieni miłosierni”. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej. Gorąco zachęcam do podjęcia trudu pielgrzymowania.
  6. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  7. Dziś odeszła do wieczności śp. Barbara Kocot z Niedzielisk. Polećmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu....