1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, dziś po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów, również na Wisowatkach. Z tej okazji organizacja „MIVA Polska”, działająca przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji przeprowadza akcję wspierania modlitwą i ofiarami polskich misjonarzy, poprzez zakup dla nich środków transportu. Po Mszy św. można do puszki złożyć ofiarę na ten cel. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. 3. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Szymona z Lipnicy, w środę Bł. Czesława, w tym dniu przypada 36 rocznica śmierci ks. Stanisława Augustyna, byłego proboszcza w naszej parafii, w piątek św. Marii Magdaleny, w sobotę św. Brygidy patronki Europy.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele będą kwiaty ze ślubu. Bóg zapłać nowożeńcom za kwiaty..
  6. 17 sierpnia  wyruszy z Tarnowa XXXIV Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: ”Błogosławieni miłosierni”. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej. Gorąco zachęcam do podjęcia trudu pielgrzymowania.
  7. 2. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 18.00. W pozostałe dni o godz. 7.00 rano. W środę nowenna do MBNP. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia. Codziennie odmawiamy Litanię do Krwi Najdroższej Chrystusa Pana
  8. W kaplicy Miłosierdzia Bożego można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na VIII. Można jeszcze zapisać się na ten miesięcznik. Ofiara 2 zł.
  9. W środę rozpoczyna się tydzień misyjny ŚDM w Parafiach i potrwa do poniedziałku 25 lipca. 26 lipca rozpoczną się centralne spotkania w Krakowie. W naszym dekanacie w ramach Tygodnia Misyjnego będziemy gościć grupę kilkunastu osób z Włoch. Beda oni przebywać w parafii Szczurowa. Program ich pobytu jest wywieszony w gablocie ogłoszeń. Zachęcam do włączenia się w poszczególne punkty programu, zwłaszcza w pielgrzymkę pieszą do Okulic w czwartek 21 VII. Pielgrzymka wyruszy około godziny 9.30 i będzie przechodzić przez naszą parafie. Zachęcam młodzież i starszych aby się włączyć w tę pielgrzymkę. Natomiast w sobotę 23 VII organizowany jest wyjazd  do Starego Sącza. Młodzież może się zgłaszać do środy.
  10. Ochotnicza Straż Pożarna w Górce serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Akcji Krwiodawstwa która odbędzie się 17 lipca 2016r. w godz. 9:00- 13:00 w Remizie OSP w Górce.
  11. W naszych modlitwach polecajmy osobę zmarłego arcybiskupa Zygmunta Zimowskiego, który 12 lipca odszedł do Domu Pana. Dziś uroczystości pogrzebowe w jego rodzinnej parafii Mędrzechów. a jutro i we wtorek w Radomiu.