1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Wypominki roczne o 10.15.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Składka z przyszłej Niedzieli przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia. W poniedziałek, środę, czwartek  i piątek  o godz. 18.00. W pozostałe dni o godz. 7.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają następujące wspomnienia: jutro św. Dominka, we wtorek świętej Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy, w środę  świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika, w czwartek św. Klary.
  5. 17 sierpnia  wyruszy z Tarnowa XXXIV Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Hasło pielgrzymki brzmi: ”Błogosławieni miłosierni”. Gorąco zachęcam do podjęcia trudu pielgrzymowania. Spotkanie przedpielgrzymkowe dziś 7 VIII o godz. 17.00 w Okulicach.
  6. W zakrystii mogą zapisywać się osoby które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce pieszej do Częstochowy na tzw. Pielgrzymkę duchową. Na tę listę może zapisać się każdy kto pragnie w dniach pielgrzymki łączyć się duchowo z pielgrzymami i modlić się w ich intencji.