1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Dziś odpust w parafii Szczurowa ku czci św. Bartłomieja.
  2. 2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.)  i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. W  najbliższą niedzielę odpust ku czci Narodzenia NMP w Okulicach. Uroczysta suma odpustowa o godz. 11.00. Szczegółowy program na afiszach.
  3. W czwartek Msza św. o godz. 9.00 na rozpoczęcie roku szkolnego w czasie której modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym i katechetycznym.. Zapraszam nauczycieli, rodziców oraz dzieci. O 10.00 rozpoczęcie roku szkolnego w szkole. Dzieci i młodzież zapraszam do spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego w środę przed Mszą św.
  4. 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca IX. Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w I piątek o 7.00 i 18.00. Od 17.00 prywatna adoracja Najświętszego. Sakramentu. Składka na misje. Od godz. 8.30 wyjazd do chorych. Chorych proszę zgłosić do środy w zakrystii. Spowiedź z okazji I piątku codziennie przed Mszą św..
  5. W piątek na  godz. 18.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania (I, II i III  klasa Gimnazjum) i ich rodziców na pierwsze nabożeństwo w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Obecność rodziców i kandydatów do bierzmowania obowiązkowa.
  6. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 18.00. W pozostałe dni o godz. 7.00 rano. W sobotę Msza św. ślubna o godz. 15.00. Bóg zapłać nowożeńcom za kwiaty do kościoła.
  7. Przypadający w tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca jest dobrą okazją, by z nową gorliwością rozpocząć praktykę obchodzenia dziewięciu pierwszych piątków miesiąca, aby uprosić dar miłosierdzia Bożego dla siebie czy dla innych.