1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w naszej parafii. Przypominam, że udział w samym nabożeństwie różańcowym nie zastępuje Mszy św.
  2. Dziś przeżywamy  XV Dzień Papieski pod hasłem: Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia”. Dziś po każdej Mszy św. do puszek możemy złożyć ofiary, którymi wspieramy Dzieło Fundacji III Tysiąclecia, które funduje stypendia dla zdolnej a ubogiej młodzieży. Bóg zapłać za wszystkie złożone dzisiaj ofiary. Ofiary zbiera młodzież z Gimnazjum.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy: we wtorek św. Jana XXIII, papieża, w środę bł. Jana Beyzyma, w czwartek bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, w piątek św. Małgorzaty Marii Alacouque, w sobotę św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
  4. Dziś w Limanowej VIII Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej.. Szczegóły na afiszu.
  5. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec..
  6. Jutro różaniec prowadzi klasa II Gimnazjum, we wtorek dzieci z klasy II i III, w środę róża św. Kingi, w czwartek dzieci z klasy IV,, w piątek lektorzy. Jutro po różańcu spotkanie dzieci i młodzieży z Grupy Misyjnej. Spotkanie aspirantów w środę o godz. 15.45
  7. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom z Błonia, które zakupiły kwiaty do kościoła. Na następną niedzielę proszę o kwiaty rodziny z Wygody.
  8.      W zakrystii można nabyć kalendarze rolników oraz kalendarze ścienne misyjne i z wieńcami dożynkowymi.. Można również nabyć różance.
  9. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. o 7.00  i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  10. W piątek pamięcią modlitewną obejmujemy nauczycieli i wychowawców, którzy trudzą się nad przekazywaniem wiedzy i kształtowaniem postaw młodego pokolenia w naszym kraju, którzy obchodzą swoje święto z racji Dnia Edukacji Narodowej.
  11. 11. Przybliża się miesiąc listopad, miesiąc naszej szczególnej pamięci o tych, dla których czas ziemskiej pielgrzymki dobiegł już końca. Pamiętajmy też o duchowych formach pomocy duszom zmarłych. Wśród nich ważne miejsce zajmują wypominki z modlitwą za zmarłych. Możemy polecać dusze na wypominki listopadowe lub roczne.
  12. Bóg zapłać państwu Lewandowskim z Wisowatek za ofiarę 200 zł na renowację figury św. Stanisława i państwu Cisakom z Wisowatek za ofiarę 100 zł., pewnej rodzinie z Niedzielisk i pewnej rodzinie z Wygody za ofiary po 100 zł. . Zapraszam szczególnie osoby które noszą imię św. Stanisława do wsparcia tej renowacji.
  13. W sobotę 22 października br. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli do Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej. Szczegóły na afiszu w gablocie.
  14. W tym tygodniu Wspólnota Gruntowa Niedzieliska będzie wydawać drewno na opał.
  15. W czwartek odszedł  do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Andrzej Wąsik z Niedzielisk. Pogrzeb dziś o godz. 13.00. Polećmy jego dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu….