1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Jest to niedziela misyjna rozpoczynająca w kościele Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na misje św. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Dziękuję dzieciom z Grupy Misyjnej, z PDMD za włączenie się w przygotowanie liturgii Mszy św. o godz. 8.00. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00.
 2. W programie Niedzieli Misyjnej naszej diecezji w Tarnowie dziś kolejny "Marsz w intencji o pokój i za prześladowanych chrześcijan". Marsz rozpocznie sie przed  kościołem księży Misjonarzy o godz. 14.00  a zakończy Eucharystia w katedrze o godz. 15.00.
 3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Składka będzie przeznaczona na budujące się kościoły. Msze św. będą o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
 4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek św.. Jana Pawła II, w piątek święto św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Z okazji imienin pana kościelnego w imieniu własnym i całej parafii składam panu Tadeuszowi podziękowanie za ofiarną posługę kościelnego w naszej parafii i życzenia zdrowia i wielu łask w życiu rodzinnym i w służbie naszej parafii. Szczęść Boże.
 5. Przed nami ostatni tydzień miesiąca modlitwy różańcowej. Poczujmy się wewnętrznie zobowiązani do wzięcia udziału w nabożeństwie październikowym, podczas którego rozważamy tajemnice różańca świętego. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec. Jutro różaniec poprowadzą ministranci, we wtorek dzieci ze Szkoły Podstawowej, w środę dzieci z Grupy Misyjnej, w czwartek róża św. Magdaleny, w piątek lektorzy, w sobotę róża św. Kingi. N zakończenie nabożeństw różańcowych proszę aby dzieci przyniosły zbierane obrazki z sercem.
 6. Jutro po różańcu spotkanie wszystkich ministrantów. W piątek spotkanie wszystkich lektorów.
 7. Bóg zapłać pewnej osobie z Niedzielisk za ofiarę  na renowację figury św. Stanisława.
 8. W zakrystii można nabyć kalendarze misyjne. Bóg zapłać Róży św. Teresy za ofiarę na Papieskie Dzieła Misyjne.
 9. Organizujemy pielgrzymkę do Łagiewnik z okazji Roku Miłosierdzia. Wyjazd 5 XI w sobotę. Można sie zapisywać w zakrystii.
 10.  11. Możliwość spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych codziennie przed nabożeństwami różańcowymi. Nie zostawiajmy spowiedzi św. na ostatni dzień. Zachęcam do spowiedzi i komunii św., którą ofiarujmy za naszych zmarłych, zyskując dla nich odpusty.
 11. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom z Podszumina za kwiaty do kościoła. Na listopad o ofiary na kwiaty do kościoła i na dekorację listopadową proszę  rodziny z Gór i Wisowatek.
 12. W kaplicy Miłosierdzia Bożego można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XI.

.