1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Składka dziś przeznaczona jest na budujące się kościoły. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 msza św. w kaplicy na Wisowatkach Po południu o 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi.
  3. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 8.00, 11.00 i południu o 13.30. Po tej Mszy św. wyruszymy z żałobną procesją na cmentarz, gdzie odbędą się modlitwy za zmarłych z różańcem. Bardzo proszę, aby włączyć się w procesję na cmentarz i modlitwy tam odmawiane. Proszę aby przyszli również wszyscy ministranci i lektorzy. We Wszystkich Świętych tradycyjnie przed cmentarzem prowadzona będzie kwesta na Seminarium Duchowne w Tarnowie, którą przeprowadzą ministranci i lektorzy oraz nasz diakon Fabian z WSD w Tarnowie.
  4. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w Dzień Zaduszny z kazaniem o 7.00 i 17.00(przed tą Mszą św. różaniec i wypominki) oraz o godz. 8.30 w kaplicy na Wisowatkach. Składka będzie przeznaczona na potrzeby związane z funkcjonowaniem naszego cmentarza parafialnego
  5. Do 8 listopada można zyskiwać odpusty zupełne dla dusz czyśćcowych. Nawiedzenie cmentarza, komunia św. modlitwa w intencjach Ojca św. i za zmarłych. Zachęcam do modlitwy za duszami w czyśćcu cierpiącymi. Nie szczędźmy tej modlitwy, której potrzebują nasi zmarli. Oni odwdzięczą się nam swoimi modlitwami i swoim wstawiennictwem przed Bogiem.
  6. W I piątek Msza św. o N. S. Pana Jezusa również rano o godz. 7.00. Od 15.30 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź. O 16.00 różaniec i wypominki listopadowe. Składka na misje. Od godz. 8.30 pojadę do chorych. Na Mszę św. w I piątek proszę aby przyszli kandydaci do Sakramentu Bierzmowania.
  7. Bóg zapłać pewnej osobie z Niedzielisk za ofiarę na renowację figury św. Stanisława. Zapraszam szczególnie osoby które noszą imię św. Stanisława do wsparcia tej renowacji.
  8. W sobotę 5 XI o godz. 8.00 wyjazd pielgrzymki do Łagiewnik z okazji Roku Miłosierdzia, sanktuarium św. Jana Pawła II i do Igołomi (miejsce związane ze św. bratem Albertem Chmielowskim).
  9. 9. Możliwość spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych codziennie przed Mszą św. Zachęcam do spowiedzi i komunii św., którą ofiarujmy za naszych zmarłych, zyskując dla nich odpusty.
  10. Bóg zapłać za ofiary rodzinom z Gór na kwiaty na listopad i na dekoracje listopadową.
  11. Papieska organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, podobnie jak to miało miejsce rok temu. W imieniu tejże organizacji firma Green Office Ecologic odbiera zgromadzony sprzęt i odpowiednio go utylizuje. Można się bezpłatnie pozbyć następujących elektro-śmieci: komputery, monitory, klawiatury, drukarki, klimatyzatory, telewizory, radia, magnetofony, magnetowidy, dekodery, telefony stacjonarne i komórkowe, pralki, żelazka, lodówki, odkurzacze, grzejniki, kuchenki, mikrofalówki, kable, baterie, akumulatory itp. Porządkując swoje domowe gospodarstwo wspieramy potrzeby misyjne Kościoła, ofiary wojen i kataklizmów. We wtorek 8 XI 2016 r. o godz. 13.00 odbędzie się odbiór takich rzeczy na parkingu przy kościele. Ulotki są na stoliku.