1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. O godz. 10.45 wypominki roczne. Dzisiaj, jak każdego roku w drugą niedzielę listopada, solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata a szczególnie w Iraku. Po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszek jako pomoc dla chrześcijan w Iraku. Bóg zapłać za złożone ofiary. Również wtorkowa zbiórka różnego sprzętu zużytego była pomocą dla chrześcijan. Bóg zapłać.
  2. 2. Za tydzień – ostatnia niedziela roku liturgicznego, a zarazem uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, święto patronalne Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Liturgicznej Służby Ołtarza, Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych(uroczystości w Zabawie). Po każdej Mszy Św. dokonamy Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa za Króla i Pana" To nie jest akt polityczny, ale modlitewny" Będzie to akt odnowienia przymierza z Bogiem, żebyśmy na nowo otwarli się na Jezusa, budzili żywą wiarę, bardziej Nim żyli. Apeluję o pojednanie się z Bogiem i ludźmi, darowanie żywionych w sercu uraz. Trwając w łasce uświęcającej uczyńmy Jezusa Chrystusa Gospodarzem naszych serc rodzin, parafii, Ojczyzny.
  3. 3. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy aby szkło wrzucać do kontenera a pozostałe śmieci, kwiaty na teren poza obrębem cmentarza. Chryzantemy kładziemy poza ogrodzenie, nie rzucamy, pan grabarz będzie je porządkował.
  4. Bóg zapłać pewnej rodzinie z Niedzielisk za ofiarę na renowację figury św. Stanisława. Zapraszam szczególnie osoby które noszą imię św. Stanisława do wsparcia tej renowacji.
  5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie członków rady Parafialnej. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci i młodzieży z Grupy Misyjnej.
  6. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro, w środę i piątek o godz. 16.30 w pozostałe dni o godz. 7.00 rano. W środę nowenna do MBNP, jutro o godz. 16.00 różaniec a w piątek o 16.10 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami listopadowymi za zmarłych. W tym tygodniu wspominamy, w czwartek św. Elżbietę Węgierską, w piątek bł. Karolinę Kózkównę, dziew. i męcz., w sobotę bł. Salomeę, zak.
  7. Sołtys wsi Niedzieliska informuje, że do 15 XI przyjmuje 4 ratę podatku rolnego. 15 XI - wtorek podatek można zapłacić w świetlicy obok szkoły od godz. 11.00 do 12.00.
  8. We wtorek odeszła  do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zofia Rams z Niedzielisk. Pogrzeb był wczoraj. Polećmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu….