1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O 10.45 wypominki roczne. Po Mszy św. o godz. 8.00 nowenna do Dzieciątka Jezus. O godz. 9.30 Msza św. w na Wisowatkach.
  2. Roraty w tym tygodniu: jutro godz. 17.00, we wtorek i czwartek o godz. 17.15. W środę o 6.30 rano, w piątek o godz. 16.30.
  3. Jutro przeżywać będziemy adwentową spowiedź w naszej parafii. Spowiadać będziemy od 14.00 do 15.30 i od 16.00 do 17.00. Bardzo proszę, aby wszyscy skorzystali z sakramentu pokuty w tym dniu. Pojednanie z Bogiem jest konieczne, aby w zgodzie i miłości podać drugiemu opłatek z życzeniami. Módlmy się o dar miłosierdzia Bożego dla całej parafii.
  4. Jutro też spowiedź w Strzelcach Wielkich we wtorek w Szczurowej, w środę w Grobli, w czwartek w Okulicach.
  5. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia – szczególny dzień w Roku Liturgicznym. W godzinach wieczorowych gromadzimy się w domu rodzinnym wokół stołu wieczerzy wigilijnej, na którym będzie świeca Caritas, opłatki i trochę sianka przykrytego białym obrusem. Przed wieczerzą winna być wspólna modlitwa, czytanie Ewangelii św. Łukasza o Bożym Narodzeniu. Przy łamaniu opłatkiem składamy gorące życzenia wybaczając sobie i nawzajem wszelkie krzywdy i przykrości. Dary Boże spożywajmy z dziękczynieniem, a po wieczerzy śpiewajmy przy choince kolędy czekając na uroczystą Pasterkę. Pasterka o północy - zgromadźmy się jak najliczniej ciesząc się z narodzenia Bożej Dzieciny. Ofiary złożone na tacę podczas Pasterki, podobnie jak w ubiegłym roku, będą przeznaczone na specjalny Diecezjalny Fundusz Obrony Życia.
  6. W Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Wierni, którzy w czasie pasterki przyjmą Komunię Św., mogą w ciągu dnia ponownie przystąpić do Stołu Pańskiego.  Gość Niedzielny świąteczny za tydzień będzie w cenie 8 zł.
  7. Trwa również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty.
  8. W środę zapraszam od godz. 15.00 rodziców kandydatów do bierzmowania do wykonania świątecznej dekoracji, wykonania szopki i posprzątania kościoła. Zapraszam również obowiązkowo młodzież z klasy III Gimnazjum czy inne chętne osoby do pomocy. Potrzeba zwłaszcza mężczyzn i młodzieńców bo pracy nie jest tak mało.
  9. Jutro po roratach spotkanie odpowiedzialnych za poszczególne grupy kolędników misyjnych. Rodziców proszę aby pomogli dzieciom przygotować stroje i teksty kolędy. Bóg zapłać pewnej osobie z Niedzielisk za ofiarę. na renowację figury św. Stanisława.