1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Nabożeństwo majowe o godz. 15.00. Kończy się też Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej w Kościele -  zanosimy modlitwy o dobre i liczne powołania do służby Bożej i do życia konsekrowanego.
 2. Przez te kolejne majowe dni razem z Maryją trwajmy na modlitwie podczas nabożeństwa majowego, które celebrujemy w naszym kościele codziennie o godz. 18.00. W sobotę o godz. 8.00. Na Wisowatkach również o godz. 18.00. Serdecznie wszystkich zapraszam, szczególnie dzieci i młodzież, ministrantów i lektorów. Przypominam o uczestnictwie w majówkach młodzieży gimnazjalnej z klasy I i II. Jeśli jest ktoś w naszej wspólnocie parafialnej, kto jeszcze ani razu w tym nabożeństwie nie uczestniczył, gorąco zachęcam, bo któż lepiej zaradzi naszym duchowym i życiowym potrzebom, jak nie Maryja.
 3. Jutro św. Zofii, wdowy i męczennicy, we wtorek, święto patrona Polski, św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. Żył na przełomie XVI i XVII wieku i zasłynął jako gorliwy kaznodzieja i duszpasterz jezuicki, stąd zyskał miano „łowcy dusz”. Dnia 16 maja 1657 roku został schwytany przez Kozaków. Mimo okrutnych tortur, nie wyrzekł się wiary w Jezusa Chrystusa. Jego relikwie znajdują się w kościele ojców jezuitów przy ul. Rakowieckiej w Warszawie. Niech ten święty patron będzie dla nas wzorem bezkompromisowości wiary i przywiązania do Zbawiciela, a zarazem orędownikiem w trudnym budowaniu ładu i jedności w naszej Ojczyźnie i we wspólnocie narodów. W tym dniu Ks. Biskup Andrzej Jeż obchodzi imieniny – otoczmy go naszymi modlitwami. W czwartek- św. Stanisława Papczyńskiego, kapłana.
 4. Codziennie nowenna do Ducha Świętego dla młodzieży klasy III gimnazjum przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Proszę aby na nowennę obowiązkowo przychodziła młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania. Jest to jeden z warunków dopuszczenia do Bierzmowania. Do wspólnej modlitwy zapraszam również rodziców kandydatów do Bierzmowania.
 5. W sobotę 20 V w parafii Szczurowa młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania o godz. 18.00, którego udzieli Bp Leszek Leszkiewicz.        
 6. Polecam kandydatów do Bierzmowania modlitwie wszystkich parafian, aby umocnieni darami Ducha Świętego przez całe życie trwali w wierności Jezusowi Chrystusowi. Do spowiedzi młodzież, świadkowie oraz rodzice mogą przystąpić codziennie przed Mszą św.
 7. Zbliża się uroczystość prymicji w naszej parafii, również odpust ku czci św. Feliksa. Ks. prymicjanta powitamy w sobotę 27 V, na początku wsi a potem przed kościołem, następnie będzie majówka. Już dziś wszystkich zapraszam do uczestniczenia w tych uroczystościach. W zakrystii można sobie wziąć szarfy i chorągiewki dla dzieci i młodzieży, dla tych co będą jechać na rowerach, motorkach. Spotkanie dziewcząt które będą niosły wieniec w środę po majówce. Dziękuję parafianom z Wygody i pewnej rodzinie z Niedzielisk i rodzinie z Błonia za ofiary na potrzeby związane z przygotowaniami do prymicji. Bóg zapłać.
 8. Przypominam o akcji „MAKULATURA NA MISYJNE STUDNIE”. Jeszcze w tym tygodniu można przynosić makulaturę do szkoły lub przed plebanię, przed salę duszpasterską lub do pana kościelnego na Wisowatkach. Do każdego kilograma makulatury dołączmy jedno "Zdrowaś Mario" za misyjnych braci i siostry oraz misjonarzy!
 9. Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach informuje, że zajęcia otwarte w oddziale Przedszkolnym odbędą sie  22 V w godz. od 9.00 do 13.00.
 10. W kaplicy miłosierdzia można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc czerwiec.
 11. W dniach 10-11 czerwca 2017 r. Parafia Wniebowzięcia NMP w Krynicy-Zdroju wraz Wydziałem ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej w Tarnowie serdecznie zapraszają na „Forum Ewangelizacyjne – Godzina Miłosierdzia” organizowane pod patronatem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża. W programie m.in.: konferencje, świadectwa, ciekawi goście, całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa o uzdrowienie, koncert zespołu TGD. Zapisy i szczegóły na stronie internetowejwww.godzinamilosierdzia.pl.
 12. Od 19 maja na ekranach kin będzie można oglądać film  pt. „Teraz i w godzinę śmierci”  To opowieść o sile modlitwy różańcowej, splecionych z nią losach świata i losach pojedynczych ludzi. Produkcja powstawała na czterech kontynentach przez kilka lat. Ukazuje, że różaniec to modlitwa, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe. Zachęcam do zainteresowania się tym filmem.