1. W dzisiejszą uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego czcimy św. Feliksa patrona naszej parafii, obchodząc uroczystość odpustową. Niech św. Feliks papież i męczennik wyprasza wszystkim  umocnienie wiary.
  2. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 11.00. Nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 7.00.
  3. Wczoraj otrzymał w Tarnowskiej katedrze święcenia kapłańskie nasz rodak ks. Fabian Hołyst. Wczoraj witaliśmy go w naszej parafii. Dziś odprawi mszę św. prymicyjną o godz. 11.00. Polecajmy naszego rodaka Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Feliksa aby w pełni mocy Ducha Świętego mógł sprawować swoje kapłańskie posłannictwo.
  4. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00 w połączeniu ze Mszą św. Codziennie nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. Jutro św. Urszuli Ledóchowskiej. W środę będziemy przeżywać święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Ona jest świątynią Ducha Świętego od chwili zwiastowania i niesie Go innym, jak swojej krewnej – Elżbiecie, podczas nawiedzenia, aby mógł się dalej rozlewać na całe stworzenie. My przez chrzest również jesteśmy zobowiązani do niesienia światu dobrej nowiny o zbawieniu. Niech to święto pobudzi nas do większej gorliwości apostolskiej.
  6. W najbliższą niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres Wielkanocny i czas Komunii św. wielkanocnej. Msze św. o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańcowych) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tygodniowy odpust w sanktuarium Matki Bożej w Okulicach. Szczegółowy program jest w gablocie ogłoszeń.
  7. W roku setnej rocznicy objawień fatimskich, jako wspólnota diecezji tarnowskiej radujemy się historycznym wydarzeniem, jakim jest koronacja figury Matki Bożej Fatimskiej w sanktuarium w Tarnowie. Uroczysta Msza święta połączona z obrzędem koronacji, której przewodniczył będzie Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz, zostanie odprawiona na placu koronacyjnym przy Al. Matki Bożej Fatimskiej w niedzielę 4 VI o godz. 11.00. 
  8. Msze św. w tym tygodniu: codziennie o 18.00. W I czwartek i w I sobotę o godz. 7.00. W I piątek miesiąca czerwca o godz. 7.00 i 18.00. Przed Mszą wieczorną w I piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje. Od godz. 8.30 pojadę do chorych. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii do środy. Spowiedź codziennie przed Mszą św.
  9. Dziękuję parafianom z  Niedzielisk strona prawa od Szczurowej za ofiarę na potrzeby związane z przygotowaniami do prymicji. Bóg zapłać.
  10. Dzisiaj przypada 36 rocznica śmierci sługi Bożego Stefana kardynała Wyszyńskiego. Pamiętajmy, że ten Prymas Polski oddał nasz naród w macierzyńską niewolę Maryi. Starajmy się wypełniać jego testament, a jednocześnie módlmy się o jego rychłą beatyfikację. CZOSNEK z intencji Dawida i Łukasza
  11. W poniedziałek  odeszła  do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Anna Kopacz z Podszumina. Pogrzeb był w czwartek. Polećmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu….