1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30 z procesją eucharystyczną. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Dziś przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny w Starym Sączu.
  2. Msze św. w Oktawie Bożego Ciała w połączeniu z procesją o godz. 18.00. Zachęcam do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia. Serdecznie proszę, aby byli chętni do zabrania baldachimu, sztandarów i feretronów. Proszę aby również przychodzili wszyscy ministranci i lektorzy.
  3. Uroczyste zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek. Po Mszy św. i procesji będzie błogosławieństwo wszystkich dzieci i poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Proszę rodziców aby przyprowadzili, przywieźli w wózkach lub przynieśli na rękach swoje dzieci aby przez posługę kapłana otrzymały Jezusowe błogosławieństwo. Zachęcam również aby podtrzymywać tę piękną tradycję wicia wianków, które potem będą pobłogosławione na zakończenie Oktawy. Dzieci, które czynnie uczestniczyły w oktawie Bożego Ciała otrzymają słodkie upominki.
  4. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia procesji Bożego Ciała, zwłaszcza ofiarodawcom i budowniczym ołtarzy. Dziękuję za przystrojenie trasy procesji. Rodzicom dziękuję za przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia. Dziękuję dziewczętom i paniom z Koła Gospodyń Wiejskich niosącym feretrony oraz strażakom, służbie liturgicznej, panu organiście i panu kościelnemu.
  5. W piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00. Zapraszam wszystkie dzieci od O do VI, jak również nauczycieli i rodziców. O godz. 9.00 w szkole zakończenie roku szkolnego, na które uczniowie i nauczyciele zapraszają również wszystkich rodziców. Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku codziennie pół godziny przed Mszą św.
  6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa(z tej racji nie obowiązuje post), jednocześnie obchodzona w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie zapominajmy, że ci, którzy nam posługują przy ołtarzu i w konfesjonale, zostali z ludu wzięci i do ludu posłani, dlatego tym bardziej są narażeni na ataki złego ducha, dlatego też potrzebują naszego duchowego wsparcia i modlitwy.
  7. W ten sam dzień, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.
  8. W sobotę, 24 VI przypada kolejna uroczystość – Narodzenie św. Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Jezusowi Chrystusowi. W Litanii do wszystkich świętych jest wymieniany na pierwszym miejscu, zaraz po Maryi. To wielki nauczyciel i świadek Bożej prawdy, który był gotów oddać za nią życie. Ciesząc się narodzinami św. Jana Chrzciciela, warto pomyśleć nad swoim życiem, nad zgodnością naszych czynów, słów i postaw z wyznawaną przez nas wiarą, z praktykowaną pobożnością. Wpatrując się we wzór św. Jana Chrzciciela, prosząc go o siłę, kroczmy przez naszą codzienność w obecności Pana Boga. Msza św. o godz. 6.15.
  9. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Za tydzień odpust w parafii Uście Solne w naszym dekanacie.
  10. Wyjazd na wycieczkę w góry i do Nowego Sącza dla ministrantów i lektorów oraz Grupy Misyjnej w sobotę 24 VI o godz. 6.45. W czwartek po Mszy św. spotkanie wszystkich wyjeżdżających.
  11. W kaplicy Miłosierdzia Bożego można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VII. Dowolna ofiara min. 2 zł. Gdyby ktoś chciał się zapisać na tygodnik „Gość Niedzielny” można to uczynić w zakrystii.