1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.)  i 10.30. O godz. 9.00 na Wisowatkach.   
  2. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W I piątek również rano o godz. 7.00. W środę nowenna do MBNP. Dziś obchodzimy święto Matki Boskiej Tuchowskiej, program tygodniowego odpustu w Tuchowie jest wywieszony w gablocie ogłoszeń. Kustosz sanktuarium serdecznie zaprasza.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca lipca. Przed Mszą wieczorną w I piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje. Spowiedź codziennie przed Mszą św. O godz. 8.00 wyjazd do chorych. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii do środy.
  4. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00  i 10.30. O godz. 9.00 na Wisowatkach.     
  5. Dla wielu naszych parafian, zwłaszcza dzieci i młodzieży, rozpoczął się czas zasłużonego wypoczynku po trudach roku szkolnego. Starajmy się mądrze zaplanować i wykorzystać ten czas, niech nie będzie on pozbawiony obecności Boga ani też wrażliwości na drugiego człowieka. Uczmy nasze dzieci szacunku do drugiego człowieka spotykanego na ścieżkach życia, jak też do całego świata stworzonego, który jest widzialnym znakiem miłości Boga do nas. Wszystkim rozpoczynającym urlopy i czas wypoczynku od codziennych zajęć życzę udanego odpoczynku i wielu pięknych wrażeń.
  6. Ministrantów i lektorów proszę także o solidne pełnienie służby liturgicznej, podobnie jak to miało miejsce w ciągu roku szkolnego. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.
  7. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  8. Bóg zapłać Państwu Lewandowskim z Wisowatek oraz pewnej osobie z Niedzielisk za ofiarę na sfinansowanie kosztów wykonania schodów Gdyby ktoś chciał indywidualnie wesprzeć te inwestycję, będę wdzięczny za każdą ofiarę.
  9. Organizatorzy lipcowych uroczystości 22-23 VII - 90- lecia Klubu Niedzieliska w Chicago oraz 20-lecia oddania nowego budynku szkoły proszą o potwierdzenie udziału w zabawie (22 VII sobota) osób które planują w niej wziąć udział a jeszcze tego nie zrobiły. Chodzi o sprawy organizacyjne.      
  10. Dziękuję panu Czesławowi Serwa z Borzęcina za odnowienie i pozłocenie liter na tablicy na cmentarzu ku czci poległych mieszkańców naszej wsi w czasie ostatnich wojen.