1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Wypominki roczne o 10.15. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na cele diecezjalne.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: jutro bł. Edmunda Bojanowskiego, we wtorek św. Dominika, w środę św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, w czwartek św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, w piątek św. Klary.
  3. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00, jutro, w środę i piątek o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP.
  4. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Składka z przyszłej Niedzieli przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie.
  5. Mija już połowa wakacji. Przy tej okazji przypominam jeszcze raz wszystkim ministrantom i lektorom o obowiązku służenia również w wakacje. Ministranci i lektorzy mają wyznaczone dni służenia, jest to jeden dzień w tygodniu. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.
  6. 17 sierpnia  wyruszy z Tarnowa XXXV Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Hasło pielgrzymki brzmi: „Kim On właściwie jest. Idźcie i głoście”  Gorąco zachęcam do podjęcia trudu pielgrzymowania.
  7. Spotkanie przedpielgrzymkowe Grupy 7 - św. Józefa - 13 VIII o godz. 17.00 w Okulicach. Na spotkaniu możliwość zapisania się na wspólne pielgrzymowanie. Będzie też możliwość zakupu koszulek.
  8. W zakrystii mogą zapisywać się osoby które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce pieszej do Częstochowy na tzw. Pielgrzymkę duchową. Na tę listę może zapisać się każdy kto pragnie w dniach pielgrzymki łączyć się duchowo z pielgrzymami i modlić się w ich intencji.
  9. W zakrystii można jeszcze zabrać gazetki wydane z okazji 90 - lecia Klubu Niedzieliska w Chicago. Są one bezpłatne.
  10. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, Bóg zapłać za ofiarę 50 zł. pozostałą z kwiatów i za pomoc kilku osobom z kolejki za pomoc przy sprzątaniu kościoła. Na następną niedziele proszę o kwiaty kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.