1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w naszej parafii. Składka dziś przeznaczona jest na budujące się kościoły. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Nabożeństwo różańcowe jutro i we wtorek o 16.30.
  3. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7.00, 11.00 i południu o 13.30. Po tej Mszy św. wyruszymy z żałobną procesją na cmentarz, gdzie odbędą się modlitwy za zmarłych z różańcem. We Wszystkich Świętych tradycyjnie przed cmentarzem prowadzona będzie kwesta na Seminarium Duchowne w Tarnowie, którą przeprowadzą ministranci i lektorzy.
  4. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w Dzień Zaduszny z kazaniem o 7.00 i 17.00(przed tą Mszą św. różaniec i wypominki) oraz o godz. 8.30 w kaplicy na Wisowatkach. Składka będzie przeznaczona na potrzeby związane z funkcjonowaniem naszego cmentarza parafialnego
  5. Do 8 listopada można zyskiwać odpusty zupełne dla dusz czyśćcowych. Nawiedzenie cmentarza, komunia św. modlitwa w intencjach Ojca św. i za zmarłych. Zachęcam do modlitwy za duszami w czyśćcu cierpiącymi. Nie szczędźmy tej modlitwy, której potrzebują nasi zmarli. Oni odwdzięczą się nam swoimi modlitwami i swoim wstawiennictwem przed Bogiem.
  6. W I piątek Msza św. o N. S. Pana Jezusa również rano o godz. 7.00. Od 16.30 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź. O 17.00 różaniec i wypominki listopadowe i Msza św. Składka na misje. Od godz. 8.30 pojadę do chorych. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii do wtorku. Na Mszę św. w I piątek proszę aby przyszli kandydaci do Sakramentu Bierzmowania z klasy II i III Gimnazjum oraz VI i VII Szkoły Podstawowej.
  7. W I sobotę Msza św. o godz. 8.00. połączona z nabożeństwem I sobotnim. O 7.30 różaniec i wypominki.
  8. W piątek Po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów. Będą omawiane sprawy wizytacji, obecność obowiązkowa. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie Grupy Misyjnej.
  9. Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych i I piątkiem codziennie przed różańcem. Nie zostawiajmy spowiedzi św. na ostatni dzień. Zachęcam do spowiedzi i komunii św., którą ofiarujmy za naszych zmarłych, zyskując dla nich odpusty.
  10. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 11.00. O godz. 9.30 na Wisowatkach.
  11. Bóg zapłać za ofiary rodzinom z Gór i z Podszumina na kwiaty na listopad i na dekoracje listopadową. Bóg zapłać tym którzy przynieśli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, wspierając Misyjne Dzieło Kościoła.
  12. Pamiętajmy o porządkach na cmentarzu, bardzo proszę aby nie wrzucać żadnych śmieci do kontenera który jest tylko na szkło i plastik. Pozostałe śmieci składajmy na osobne miejsce za cmentarzem.
  13. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym m.in.: obrazek z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące do codziennego odmawiania, kiedy uchodźca przestaje być uchodźcą, a staje się imigrantem?, o rzeczach ostatecznych – śmierci i życiu wiecznym, dlaczego dla części lekarzy przerwanie ciąży to zwykły zabieg?
  14. 4 XI odbędzie się w Tarnowie kurs fotografowania w czasie liturgii. Bliższe informacje na diecezjalnej stronie internetowej.
  15. W najbliższy wtorek w Okulicach „Wieczór Uwielbienia”, który rozpocznie się o g. 17.30. Szczegółowy program na afiszu.
  16. Od 1 do 30 XI za + Zofię PALEJ Msze św. gregoriańskie odprawiają księża Pallotyni w Lublinie.