1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
 2. Za tydzień w Polsce obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Naszą szczególną modlitwą obejmujemy nasze Siostry i Braci Bliskiego Wschodu, gdzie chrześcijanie są szczególnie prześladowani. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę do puszek jako pomoc dla chrześcijan prześladowanych. Zbiórkę przeprowadzą panie z parafialnego oddziału Caritas.
 3. Do 8 listopada można zyskiwać odpusty zupełne dla dusz czyśćcowych. Nawiedzenie cmentarza, komunia św. modlitwa w intencjach Ojca św. i za zmarłych. Jutro, we wtorek, w środę i czwartek o godz. 16.00 różaniec połączony z wypominkami listopadowymi. W piątek 20 minut przed Mszą św. będzie koronka do Bożego Miłosierdzia i wypominki. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 16.30. W sobotę rano o godz. 7.00.
 4. W środę, 9 XI, będziemy obchodzić święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą biskupa Rzymu – papieża. W piątek św. Leona Wielkiego, papieża, w sobotę św. Marcina z Tours, bpa. W tym dniu będziemy obchodzić 99 rocznicę odzyskania niepodległości. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy przelewali swoją krew i oddali swoje życie w obronie Ojczyzny, polecając również Bogu wszelkie dobro i pomyślność dla naszej Ojczyzny. Pamiętajmy aby wywiesić flagi państwowe.
 5. W naszej parafii 13 XI zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji naszej ojczyzny. O godz. 16.00 będzie w kościele montaż słowno – muzyczny” Modlitwa za ojczyznę”, który przedstawią dzieci ze Szkoły Podstawowej i Msza św.
 6. W piątek Po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów.
 7. Do środy można jeszcze złożyć w zakrystii swój podpis pod obywatelskim projektem ustawy o zakazie aborcji eugenicznej. Pesel i podpis.
 8. Bóg zapłać za ofiary rodzinom z Wygody - ofiara 330 zł na kwiaty na listopad i na dekoracje listopadową. Bóg zapłać Róży św. Kingi za ofiarę 200 zł i Róży św. Magdaleny za ofiarę 200 zł na różańce misyjne.
 9. Sołtys wsi Niedzieliska informuje, że do 15 XI przyjmuje 4 ratę podatku rolnego. 14 XI - wtorek podatek można zapłacić w świetlicy obok szkoły od godz. 11.00 do 12.00.
 10. Wójt Gminy Szczurowa zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Szczurowa. Dyskusja publiczna odbędzie się 4 XII w siedzibie Urzędu Gminy.
 11. Zakład usług kominiarskich w Tarnowie, informuje, że  od 6 do 9 XI w naszej wsi będą sprawdzane przewody kominowe.
 12. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym m.in.: jak potoczyło się życie antyterrorysty, który porzucił wiarę a następnie zachorował na raka?, fragmenty oficjalnego zapisu przebiegu procesu kanadyjskiej obrończyni życia dzieci nienarodzonych Mary Wagner, jak przewrót bolszewicki rozpoczął budowę bezbożnej cywilizacji?, co jest GPS-em Kościoła?.
 13. Spowiedź przed wizytacją kanoniczną ks. biskupa codziennie przed różańcem.
 14. Dziękuję za wszystkie ofiary składane przy okazji wypominek, których dużą część przeznaczam na utrzymanie plebanii, min, na ogrzewanie całego budynku w tym również części duszpasterskiej oraz na inne inwestycje na plebanii i inne cele diecezjalne.
 15. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 11.00. O godz. 9.30 na Wisowatkach. Przeżywać będziemy wizytację kanoniczną parafii. Przybędzie do nas ks. Bp Leszek Leszkiewicz. Zapraszam wszystkich na poszczególne msze św. Przed Msza św. o godz. 7.00 będzie powitanie ks. bpa, proszę aby przyjść 5,10 minut wcześniej. Po tek Mszy św. spotkanie z pracownikami kościelnymi. Na Wisowatkach poświęcenie Drogi Krzyżowej. Na sumę zapraszam strażaków z sztandarem panie z KGW w strojach ludowych, dzieci, młodzież, młodzież przygotowująca sie do Bierzmowania. Po południu ks. bp odwiedzi jedna rodzinę w parafii, o godz. 13.45 poświęcenie nowego Krzyża na cmentarzu. Potem spotkanie z radą duszpasterską.
 16. Od 1 do 30 XI za + Zofię PALEJ msze św. gregoriańskie odprawiają księża Pallotyni w Lublinie
 17. Wczoraj odeszła  do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Julia Czesak z Błonia. Polećmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu….