1. Przeżywamy dziś wizytację kanoniczną naszej parafii przez ks. biskupa Leszka Leszkiewicza. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. Dziś w Polsce obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Naszą szczególną modlitwą obejmujemy nasze Siostry i Braci Bliskiego Wschodu, gdzie chrześcijanie są szczególnie prześladowani. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę do puszek jako pomoc dla chrześcijan prześladowanych. Zbiórkę przeprowadzą panie z parafialnego oddziału Caritas.
  3. Jutro 13 XI zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji naszej ojczyzny. O godz. 16.00 będzie w kościele montaż słowno – muzyczny” Modlitwa za ojczyznę”, który przedstawią dzieci ze Szkoły Podstawowej i Msza św.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 16.30 w pozostałe dni o godz. 7.00 rano. W sobotę o godz. 8.00. W środę nowenna do MBNP, w piątek o 16.10 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami listopadowymi za zmarłych.
  5. W tym tygodniu wspominamy, jutro świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski, w piątek św. Elżbietę Węgierską, w sobotę bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę.
  6. Msze św. za tydzień godz. 8.00 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. W przyszłą niedzielę zgodnie z decyzją papieża Franciszka będzie obchodzony w całym Kościele Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Nie miłujmy słowem, ale czynem”.
  7. Bóg zapłać wszystkim którzy złożyli podpis pod obywatelskim projektem ustawy o zakazie aborcji eugenicznej.
  8. W sobotę o godz. 7.00 wyjazd na wycieczkę do Zakopanego i Krakowa, ministrantów, lektorów i Grupy misyjnej.