1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00, suma o 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
 2. Jutro przeżywać będziemy adwentową spowiedź w naszej parafii. Spowiadać będziemy od 14.00 do 15.30 i od 16.00 do 17.00. Bardzo proszę, aby wszyscy skorzystali z sakramentu pokuty w tym dniu. Pojednanie z Bogiem jest konieczne, aby w zgodzie i miłości podać drugiemu opłatek z życzeniami. Módlmy się o dar miłosierdzia Bożego dla całej parafii. W tym tygodniu w naszym dekanacie spowiedź: we wtorek Uście Solne, środa Drwinia, czwartek Grobla, piątek Szczurowa, sobota Okulice.
 3. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
 4. Roraty w tym tygodniu: jutro godz. 17.00, we wtorek o godz. 6.30, w środę i czwartek o godz. 16.30, w piątek i sobotę o godz. 6.30 rano. Nowenna do Dzieciątka Jezus codziennie po Roratach.
 5. Przygotowując się do świąt Bożego Narodzenia, pamiętajmy o chrześcijańskich i narodowych tradycjach. Niech nie zabraknie w naszych domach pobłogosławionego wcześniej w kościele wigilijnego opłatka i płonącej świecy Caritasu. Miejmy wrażliwe i otwarte serca. Wielu chciałoby usunąć z nich Pana Jezusa, a święta ograniczyć do rozrywki i stołu. Nie pozwólmy na to i swoją postawą ukazujmy prawdziwy sens tajemnicy Bożego wcielenia. 
 6. We wtorek zapraszam od godz. 15.00 rodziców kandydatów do bierzmowania i rodziców dzieci pierwszokomunijnych do wykonania świątecznej dekoracji, wykonania szopki i posprzątania kościoła. Zapraszam również obowiązkowo młodzież z klasy III Gimnazjum czy inne chętne osoby do pomocy. Potrzeba zwłaszcza mężczyzn i młodzieńców bo pracy nie jest tak mało.
 7. Jutro po Mszy św. spotkanie wszystkich którzy biorą udział w akcji kolędników misyjnych. Rodziców proszę aby pomogli dzieciom przygotować stroje i teksty kolędy.
 8. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym m.in. o fenomenie polskich Rorat, dlaczego Mateusz Morawiecki został premierem? – mało znane fakty z jego życia świadczące o jego wielkości, wyniki badań nad grobem Chrystusa, które pokaże film na kanale National Geographic 25 grudnia o 21.30, jak uchronić siebie i dzieci przed bagnem pornografii.
 9. Pamiętajmy o wsparciu potrzebujących, zwłaszcza dzieci z biednych rodzin przez zakup świec Caritas.
 10. Trwa również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Pomyślmy, może obok nas mieszkają osoby samotne czy chore, które nie mogą same przyjść do kościoła aby im umożliwić nabycie opłatków.
 11. Gość Niedzielny świąteczny za tydzień będzie w cenie 8 zł.
 12. W środę odbył się pogrzeb śp. Tadeusza Szlachty, który zmarł 29 XI w Chicago. Polećmy jego dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...