1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach idących na Jasną Górę(idzie około 8 tys. pielgrzymów, hasło Pełni Ducha Świętego budujemy Kościół na wzór Chrystusa) gdzie dotrą w najbliższą sobotę. Przez okres pielgrzymki w czasie każdej mszy świętej będziemy prosić o potrzebne łaski dla tych którzy w czasie pielgrzymki będą przeżywali swoje „rekolekcje w drodze”. Po Mszy św. odmawiamy litanie do Matki Bożej. Codziennie na antenie diecezjalnego radia RDN Małopolska są transmisje nabożeństw, pozdrowienia od pielgrzymów, studio dla duchowych pielgrzymów i podsumowanie dnia w wieczornym studiu pielgrzymkowym.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00 Jutro, w środę i piątek o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Zachęcam do udziału we Mszach Świętych w tygodniu. Znajdźmy czas, by przyjść na Eucharystię i karmić się Bożym słowem i Ciałem Pańskim. W tym tygodniu towarzyszy nam szczególne wstawiennictwo Maryi, naszej Matki i Królowej. W liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, we wtorek św. Piusa X, papieża, w środę NMP Królowej, w czwartek św. Róży z Limy, w piątek św. Bartłomieja, w niedzielę 26 VIII będziemy przeżywali uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – Pani Jasnogórskiej, której cudowny wizerunek czcimy od ponad sześciu wieków
  5. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  6. Na stoliku jest dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego. W nim m.in.: jaki jest sekret sukcesu ewangelizacyjnego św. Jacka i ile jest prawdy w opowieściach o cudach, których dokonywał ?, wyjaśnienie zmiany wprowadzonej w katechizmie w punkcie dotyczącym kary śmierci i o ewolucji koncepcji kary śmierci w Kościele katolickim, dlaczego papież Pius XII powinien być święty?, o okolicznościach śmierci franciszkańskich męczenników o. Michała Tomaszka i o. Zbigniewa Strzałkowskiego zamordowanych w Peru.
  7. W najbliższą niedziele odpust w parafii Szczurowa ku czci św. Bartłomieja. Bóg zapłać paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Niedzielisk za przygotowanie wieńca żniwnego na Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
  8. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.