1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, w czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława a w sobotę święto, świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 (zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. Jest to również diecezjalny dzień modlitw o trzeźwość.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom z Błonia, które przystroiły kwiatami kościół na ten tydzień. Na następną niedziele proszę o kwiaty rodziny z Gór.
  6. W zakrystii można nabyć kalendarze ścienne oraz kalendarze rolników. Można również nabyć różance.
  7. W kaplicy Miłosierdzia Bożego można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc X. Dowolna ofiara min. 2 zł.
  8. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy aby szkło wrzucać do kontenera a pozostałe śmieci, kwiaty na teren poza obrębem cmentarza. Pamiętajmy też, że cmentarz to miejsce święte i trzeba się na nim godnie zachować.
  9. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci i młodzieży z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci.
  10. Na stoliku jest dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego. W nim m.in.: czy formacja kandydatów do kapłaństwa jest taka prosta jak się nam wydaje, o peregrynacji po Afryce relikwii św. Tereski od Dzieciątka, ile snu potrzebują dzieci i jakie mogą być skutki niewyspania, dlaczego wciąż wiele dzieci unika wychowania fizycznego, dołączony jest także obrazek z modlitwą za kapłanów.
  11. Urząd Gminy Szczurowa informuje że 28 IX będzie odbiór odpadów wielkogabarytowych. Szczegóły na stronie internetowej Gminy.
  12. Zarząd Spółki dla Zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej w Niedzieliskach ogłasza przetarg ograniczony na sprzedaż działek w Niedzieliskach k/cmentarza. Przetarg odbędzie się 25 X 2018 r. o godz. 15.00 w Domu Ludowym w Niedzieliskach. Wszelkie informacje są na tablicach ogłoszeń i w gablocie przed kościołem oraz u przewodniczącego Wspólnoty osobiście lub telefonicznie.