1. Dziś święto Najświętszej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Msze św. o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O 10.45 wypominki roczne. O godz. 9.30 Msza św. w na Wisowatkach.
  2. We wtorek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok, który zobowiązuje nas do udziału w Eucharystii. Ponadto wypada z Bogiem rozpocząć nowy okres w naszym życiu. Msze św. o 8.00,11.00 i 15.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Składka z tego dnia jest darem całej diecezji na różne dzieła które wspiera Biskup Ordynariusz. Dzień 1 I jest Światowym Dniem Modlitw o Pokój.
  3. Jutro ostatni dzień obecnego, 2018 roku, a zarazem wspomnienie św. Sylwestra, papieża i zakończenie starego roku. Tradycyjne dziękczynne nabożeństwo odbędzie się o godz. 15.30. Zachęcam do licznego uczestnictwa w tym nabożeństwie, które rozpoczniemy Nieszporami Eucharystycznymi, połączonymi z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i wygłoszeniem okolicznościowego kazania, oraz odśpiewaniem przebłagalnych suplikacji i dziękczynnego „Te Deum”. Na zakończenie nabożeństwa o 16.00 będzie Msza Święta. Udział w tym nabożeństwie niech będzie potrzebą, a nawet nakazem naszego serca przepełnionego wdzięcznością za przeżyty kolejny rok oraz szczerą skruchą za popełnione w tym roku winy.
  4. Organizujemy wyjazd do Brzeska na Bożonarodzeniowy spektakl pt. „Śnieżna pastorałka". Sztuka utrzymana w konwencji współczesnego teatru polemicznego i nieco satyrycznego próbuje odpowiedzieć na zachowania Kowalskich i Nowaków, którzy dali się pochłonąć nieuniknionym zmianom kulturowym widocznym w rozpędzonym XXI wieku. Jak reagują przeciętni mieszkańcy miasteczkowego osiedla na tradycję i na samo Boże Narodzenie? Dokąd zmierza życie wypełnione konsumpcjonizmem, zabieganiem, modą i multimediami? Czy uda się jeszcze raz narodzić Jezusowi w sercach ludzi? Autorką i reżyserką spektaklu podszytego humorem, dydaktycznie oddziałującego na odbiorcę – zwłaszcza młodego, jest Agata Podłęcka. Sztuce towarzyszą kolędy i pastorałki,  starsze i zupełnie nowa, stworzona przez duet – mamę (tekst) i syna (muzyka) Agatę i Franciszka Podłęckich. Przedstawienie przedstawia Grupa Teatralna przy parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Wyjazd w niedziele 13 I, spektakl jest o godz. 17.00. Można się zapisywać w zakrystii. Cena 10 zł.
  5. Kolęda w tym tygodniu: Dziś - Podszumin od godz. 13.00. Jutro - Niedzieliska strona prawa od początku do państwa Gut(nr 22) od godz.8.30. W środę od godz. 8.30 Wisowatki.
  6. W piątek odszedł odszedł do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Władysław WRÓBEL z Niedzielisk. Dziś różaniec w jego intencji o godz. 16.00. Pogrzeb jutro. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00. Polećmy jego dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu….