1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. o 7.00 i 10.30. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Środków Społecznego Przekazu i początek Tygodnia Wychowania. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w czwartek Najświętszego Imienia Maryi, w piątek św. Jana Chryzostoma, biskupa Konstantynopola z przełomu IV i V wieku, uzdolnionego kaznodziei, stąd jego przydomek „złotousty”, czyli Chryzostom, w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego upamiętniające odnalezienie relikwii krzyża, na którym umarł i dokonał zbawienia świata nasz Pan Jezus Chrystus. W czasach, kiedy symbole naszej wiary są znieważane, miejmy odwagę przyznać się, że jesteśmy chrześcijanami przez pobożne czynienie tego znaku, gdy przechodzimy obok kościoła czy przez okazywanie szacunku przydrożnym kapliczkom i krzyżom.
  4. Spotkanie popielgrzymkowe w przyszłą niedzielę w Okulicach. O g. 16.00 Msza św. i następnie spotkanie w Domu Pielgrzyma.
  5. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, piątek i sobotę o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. Za tydzień w naszym dekanacie odpust w parafii Grobla ku czci Najświętszego Imienia Maryi.
  7. Od 15 IX rozpocznie się tygodniowy odpust ku czci MB Bolesnej w Limanowej.
  8. Bóg zapłać wszystkim którzy przynieśli makulaturę na misje. Zebrano 1399 kg. Makulatura została zawieziona doi Bochni. Dziękuję panom którzy to uczynili.
  9. Na stoliku jest dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego. W nim m.in.: czy katolik może uczestniczyć w wojnie? Czy istnieje wojna sprawiedliwa i czy konflikt zbrojny może prowadzić do dobrego celu?, jaka jest prawda o płonących lasach Amazonii i dlaczego te pożary powinny nas obchodzić?, jak uchronić dziecko przed zagrożeniami, które może spotkać w internecie?.