1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00  i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia we wtorek i czwartek o godz. 7.00. W sobotę o godz. 6.00, ze względu na wycieczkę dzieci i młodzieży w góry. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Ojca Pio z Pietrelciny, kapłana, kapucyna, stygmatyka, obdarzonego zdolnością czytania w ludzkich sercach i bilokacją, w piątek św. Wincentego a Paulo, w sobotę św. Wacława.
  4. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 (zmiana tajemnic różańca św.)  i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Jest to również diecezjalny dzień modlitw o trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości.
  5. Na następną niedziele proszę o kwiaty kolejne rodziny z Błonia.
  6. W kaplicy Miłosierdzia Bożego można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc X. Dowolna ofiara min. 2 zł.
  7. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy aby szkło wrzucać do kontenera a pozostałe śmieci, kwiaty na teren poza obrębem cmentarza. Pamiętajmy też, że cmentarz to miejsce święte i trzeba się na nim godnie zachować.
  8. W dniu 29 IX o godz. 14.00 w Domu Ludowym odbędzie się zebranie wiejskie. Tematem będzie określenie przedsięwzięć i zadań na które sołectwo chce przeznaczyć środki z funduszu sołeckiego, wolne wnioski, zapytania i dyskusja.
  9. Gminne Centrum Kultury w Szczurowej zachęca do wzięcia udziału w III Ogólnopolskie zbiórce okularów w ramach akcji ”OKULARY DLA AFRYKI”. Opisane okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne w małych plastikowych woreczkach można składać w Gminnym Centrum Kultury lub w szkole Podstawowej w Niedzieliskach do 15 X.
  10. Dziś 22 IX odbywa się XXXV Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Uroczysta Eucharystia rozpocznie się o godz. 11.00, podczas której nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz zawierzenie małżeństw i rodzin Królowej Polski.
  11. Na stoliku jest dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego. W nim m.in.: o tym, jak Rosja rozmywa odpowiedzialność Związku Sowieckiego za agresję na Polskę we wrześniu 1939 r. oraz za zbrodnie katyńską, rozmowa z prezydentem Andrzejem Dudą, o cudzie z burzącą się krwią św. Januarego, męczennika z IV wieku, o akcji ewangelizacyjnej z ubiegłej soboty „Polska pod Krzyżem”.
  12. W zakrystii można nabyć kalendarze z wieńcami dożynkowymi w cenie 6 zł. oraz kalendarze rolników po 22 zł. Można również nabyć różance po 3 i 8 zł.
  13. Intencja Apostolstwa Modlitwy na październik: „Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjna w Kościele”.