1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.30 i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek jako pomoc dla chrześcijan prześladowanych. Zbiórkę przeprowadzą panie z parafialnego oddziału Caritas.
  3. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 7.30 i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.
  5. Zgodnie z decyzją papieża Franciszka w przyszłą niedzielę będziemy po raz trzeci przeżywać w całym Kościele Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Ufność nieszczęśliwych nigdy ich nie zawiedzie”. W związku z tym Caritas będzie rozprowadzał chlebki miłosierdzia podobnie jak w poprzednich latach. Najniższa ofiara wynosi 5 zł. Pomóżmy w ten sposób ludziom ubogim.
  6. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Marcina, biskupa, obchodzimy 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Nie zapomnijmy wywiesić flag państwowych. We wtorek św. Jozafata, biskupa i męczennika, apostoła jedności Kościoła na polskich kresach wschodnich, w środę świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników polskich z XI w., których krew przyczyniła się do rozkwitu chrześcijaństwa w naszej Ojczyźnie, w piątek św. Alberta Wielkiego, bpa i doktora Kościoła.
  7. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy aby szkło wrzucać do kontenera a pozostałe śmieci, kwiaty na teren poza obrębem cmentarza. Chryzantemy kładziemy poza ogrodzenie, nie rzucamy, pan grabarz będzie je porządkował.
  8. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 16.30. Jutro i w sobotę Msza św. o godz. 8.00. We wtorek o godz. 16.00 różaniec i wypominki listopadowe. W piątek przed Mszą św. będzie koronka do Bożego Miłosierdzia i wypominki.
  9. Wójt Gminy Szczurowa, Gminne Centrum Kultury w Szczurowej, zapraszają mieszkańców Gminy Szczurowa na KONCERT
    DLA NIEPODLEGŁEJ, który odbędzie sie jutro o godz. 16.00 w sali widowiskowej GOk-u w Szczurowej.
  10. Na stoliku jest dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego. W nim m.in.: o pokoleniach Niepodległej, którym zawdzięczmy niepodległość i konkretny kształt naszej ojczyzny, o mało znanym w Polsce świętym Józefie Kuncewiczu, o współczesnych męczennikach, czyli chrześcijanach cierpiących za wiarę w Chrystusa, czy Kościół może święcić żonatych mężczyzn.