1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00, suma o 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  2. Jutro przeżywać będziemy adwentową spowiedź w naszej parafii. Spowiadać będziemy od 14.00 do 15.30 i od 16.00 do 17.00. Bardzo proszę, aby wszyscy skorzystali z sakramentu pokuty w tym dniu. Pojednanie z Bogiem jest konieczne, aby w zgodzie i miłości podać drugiemu opłatek z życzeniami. Módlmy się o dar miłosierdzia Bożego dla całej parafii. W tym tygodniu w naszym dekanacie spowiedź: we wtorek Uście Solne, środa Drwinia, czwartek Strzelce Wielkie, piątek Grobla, sobota Szczurowa
  3. W przyszłą niedzielę Msze św., o 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  4. Roraty w tym tygodniu: jutro godz. 17.00, w czwartek o godz. 6.30, we wtorek, środę i piątek o godz. 16.30, w sobotę o godz. 7.30 rano. Nowenna do Dzieciątka Jezus codziennie po Roratach. Gorąco zachęcam do udziału w Godzinkach i Roratach zarówno starszych jak i dzieci, również młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.
  5. Przygotowując się do świąt Bożego Narodzenia, pamiętajmy o chrześcijańskich i narodowych tradycjach. Niech nie zabraknie w naszych domach pobłogosławionego wcześniej w kościele wigilijnego opłatka i płonącej świecy Caritas. Miejmy wrażliwe i otwarte serca. Wielu chciałoby usunąć z nich Pana Jezusa, a święta ograniczyć do rozrywki i stołu. Nie pozwólmy na to i swoją postawą ukazujmy prawdziwy sens tajemnicy Bożego wcielenia. 
  6. W środę po Mszy św. spotkanie wszystkich którzy biorą udział w akcji kolędników misyjnych. Rodziców proszę aby pomogli dzieciom przygotować stroje i teksty kolędy.
  7. Trwa rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty. Prosiłbym, aby te ofiary kształtowały się w granicach przynajmniej 30 zł od rodziny, a jeśli w domu jest więcej rodzin, to niech ofiara będzie nieco większa. Można zabrać sobie więcej opłatków. Pomyślmy, może obok nas mieszkają osoby samotne czy chore, które nie mogą same przyjść do kościoła aby im umożliwić nabycie opłatków.
  8. W czwartek zapraszam od godz. 15.00 rodziców kandydatów do bierzmowania i rodziców dzieci pierwszokomunijnych do wykonania świątecznej dekoracji, wykonania szopki i posprzątania kościoła. Zapraszam również obowiązkowo młodzież z klasy VIII czy inne chętne osoby do pomocy. Potrzeba zwłaszcza mężczyzn i młodzieńców bo pracy nie jest tak mało.
  9. Na stoliku jest dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego. W nim m.in.: jak kardynał Krajewski zamienił pałac rzymski w dom dla ubogich, o tym, jak rodziło się kapłańskie powołanie papieża Franciszka, o historycznych kłamstwach propagowanych przez młodych następców komunistycznych działaczy z okresu PRL.
  10. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Niedzieliskach zaprasza wszystkich mieszkańców naszej wsi na kiermasz ozdób bożonarodzeniowych wykonanych przez uczniów Szkoły Podstawowej w Niedzieliskach, który odbędzie się od poniedziałku do czwartku (od 16 do 19 XII) w godz. 9.00 - 12.00 oraz w piątek (20 XII) w godz. 12.00 – 15.00 w budynku szkoły. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony będzie na organizację Dnia Dziecka.