1. Dziś Msze św., o 7.30 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  2. Jutro przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to również Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego, w którym modlimy się za pracujących na misjach z naszej diecezji. Msze św. o godz. 7.30 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Po każdej Mszy św. poświęcenie kredy, kadzidła i złota. Składka na Papieskie Dzieła Misyjne. Jest to święto obowiązkowe i w tym dniu mamy obowiązek w sumieniu uczestniczyć we Mszy świętej.
  3. Przy tej okazji chciałbym podziękować za ofiary zebrane przez kolędników misyjnych dla dzieci w krajach gdzie pracują misjonarze z naszej diecezji oraz za życzliwe ich przyjęcie. Przy tej okazji chciałby jeszcze raz podziękować za ofiary składane na misje w naszej parafii szczególnie za ofiary składane w każdy I piątek miesiąca, które są również przeznaczone na misje oraz przez Róże Różańcowe.
  4. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny obchód Świąt Bożego Narodzenia.
  5. Sołtys wraz z Zarządem Wspólnoty Gruntowej zaprasza mieszkańców na spotkanie do Domu Ludowego w następną niedzielę tj. 12.01 o godzinie 14.00. Tematem spotkania będzie wybór firmy wykonującej przyłącza kanalizacyjne i wysokość kwoty dofinansowania tych przyłączy przez Wspólnotę
  6. Organizujemy wyjazd do Brzeska na jasełka pt: "Złożona miłość". Jasełka przedstawia Grupa Teatralna przy parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Wyjazd w niedziele 19 I, spektakl jest o godz. 17.00. Można się zapisywać w zakrystii. Cena 10 zł. 1.
  7. Dziś w Brzesku przejdzie Orszak Trzech Króli. Do udziału w nim zapraszają organizatorzy – burmistrz Brzeska oraz proboszcz parafii św. Jakuba Apostoła. Zbiórka uczestników przewidziana jest na Placu Kazimierza Wielkiego o godzinie 13.00.
  8. Kolęda w tym tygodniu:
    Wtorek 7 I od godz. 13.00 Wisowatki od państwa Pięta do państwa Kuczek
    Czwartek od 14.00 Niedzieliska strona lewa od Szczurowej od państwa Gut do pani Habura
    Piątek od 14.00 Podszumin
    Sobota od 8.30 Wygoda
    Niedziela od 15.30 Wisowatki dalsza częśĆ do końca.