a-06W sobotę 1 V dzieci z klasy drugiej z naszej parafii przystąpiły do pierwszej spowiedzi. Już dzień później, w niedzielę 2 V miało miejsce wydarzenie, do którego przygotowywały się cały rok. Wielki dzień, a mianowicie Pierwsza Komunia Święta. Serca dzieci były napełnione radością, bo wreszcie nadeszła chwila, w której będą mogły ugościć tak długo wyczekiwanego „Gościa”. Po raz pierwszy w pełni uczestniczyć we Mszy Świętej przyjmując Pana Jezusa do swych serc. Dzieci podziękowały księdzu proboszczowi za odprawienie Mszy Świętej i rodzicom za trud wychowania i przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy Świętej dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie w kościele. W ramach białego tygodnia dzieci uczestniczyły we Mszy Świętej i nabożeństwie majowym. Lista dzieci które przystąpiły do I Komunii św. Borowiec Jakub, Kaczmarczyk Patrycja, Kijak Wiktoria, Podgórski Dominik, Urbańska Izabela, Wójcik Arkadiusz, Wróbel Dominika, Wróbel Martyna i Zachara Edyta. Niech dzień Pierwszej Komunii Świętej odnowi w nas wszystkich miłość do Chrystusa przychodzącego w Eucharystii i jeszcze bardziej umocni nas w wierności naszemu Panu i Odkupicielowi.