Już po raz kolejny w naszej parafii dzieci należące do „Grupy Misyjnej” i spoza niej wzięły udział w akcji kolędników misyjnych. Hasłem tegorocznej kolędy misyjnej były słowa „Ti Inga lo” co znaczy „Aby Go poznać”. Ofiary zbierane podczas kolędy były przeznaczone  na pomoc misyjną dla Konga, Republiki Środkowoafrykańskiej, Kamerunu, Brazylii, Peru i Białorusi. Dzieci w każdej rodzinie zostawiały symboliczną szopkę, którą można było zawiesić na choince. Przedstawiały również krótkie misterium kolędowe przypominające o narodzinach pana Jezusa w Betlejem i nawiązujące do tegorocznej kolędy. Dzieci do kolędy misyjnej przygotowała pani Magdalena Butrymowicz wraz z ks. proboszczem i młodzieżą. W kolędzie wzięły udział 4 grupy kolędnicze: Grupa I: animator Krzysztof Zdunek oraz Czachor Magdalena, Hachaj Sylwia, Król Sebastian, Madej Sebastian, Hanek Bartek. Grupa II; animator Ewelina Król oraz Budek Mariola, Budek Monika, Oleksy Gabriela, Chmioła Gabriela, Cierniak Aneta.Grupa III: animator Natalia Gałek oraz Wróbel Katarzyna, Gałek Jakub, Wróbel Patrycja, Wrobel Aleksandra, Hachaj Klaudia. Grupa IV: animator Tomasz Zaleśny oraz Sowidzki Artur, Hachaj Rafał, Lipchardt Krzysztof, Orlik Łukasz, Borowiec Dawid. Rozesłanie kolędników misyjnych odbyło się 26 XII 2006 r. na Mszy św. o godz. 11.00.