loteriaW niedzielę 27 V 2007 roku odbyła się w naszej parafii loteria misyjna. Loterie przygotowali animatorzy misyjni na czele z panią Magdalena Butrymowicz oraz dzieci należące do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Każdy mógł zakupić losy w cenie 2 zł i wygrać atrakcyjne nagrody. Dochód z loterii był przeznaczony na misje oraz dofinansowanie wycieczki dla dzieci z Grupy Misyjnej na Św. Krzyż i do Bałtowa. Loteria cieszyła się wielkim powodzeniem o czym świadczy fakt, ze zostały zakupione wszystkie losy przygotowanie na loterie w liczbie około 300. Dziękujmy wszystkim sponsorom tej loterii a były to min. sklepy z naszej parafii, Szczurowej i Brzeska, parafialny Oddział Caritas i indywidualni sponsorzy. Lista sponsorów była wywieszona przy stoisku z losami.