wycieczka_02W sobotę 4 VII 2007 roku odbyła się wycieczka busem młodzieży z naszej parafii. Wzięło w niej udział 25 osób, w większości należących do scholi oraz grupa lektorów z naszej parafii. Najpierw udaliśmy się do Tuchowa, gdzie nawiedziliśmy sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej i zwiedziliśmy Muzeum Misyjne księży redemptorystów. Następnie udaliśmy się do Dębowca, do sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej. Nawiedziliśmy również Duklę i pustelnię gdzie przebywał św. Jan z Dukli. W Miejscu Piastowym zwiedziliśmy muzeum błogosławionego ks. Bronisława Markiewicza założyciela księży Michalitów. W Iwoniczy Zdroju był czas na zwiedzenie dwóch pięknych kościołów i spróbowanie leczniczych wód, wszak Iwonicz Zdrój to jedno z najstarszych uzdrowisk w Polsce z leczniczymi wodami. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w domu rekolekcyjnym w Ciężkowicach, gdzie czekało na nas ognisko z kiełbaskami i gorąca herbata.