tatry29 IX 2007 roku udaliśmy się z grupą lektorów i dziewcząt ze scholi na kolejną wycieczkę. Tym razem w góry do Zakopanego. Przed Zakopanem zatrzymaliśmy się aby nawiedzić sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu. W Zakopanem wyruszyliśmy do Morskiego Oka. To największe i najpiękniejsze jezioro malowniczo położone w Tatrach (34 ha i 50 m głębokości), bardzo licznie i chętnie odwiedzane przez turystów. Po kilku godzinach marszu przy pięknej pogodzie mogliśmy podziwiać wspaniałe widoki jeziora i polskich tatr. Następnie wyjechaliśmy kolejką na Gubałówkę. Na górnej polanie Gubałówki(1123 m.n.p.m.) czekało na nas wiele atrakcji, można tu podziwiać przepiękną panoramę Tatr i Zakopanego. Po zjeździe do Zakopanego był czas na spacer po Krupówkach i zakupienie pamiątek z Zakopanego. Na zakończenie wizyta w McDonaldzie i szczęśliwy powrót. Wycieczkę zorganizował ks. proboszcz Józef Masłoń.