20XIIW okresie Bożego Narodzenia wykonujemy szopki przypominające nam o narodzeniu Pana Jezusa. Szopka stoi w naszym kościele parafialnym oraz w naszych domach. Przed świekrami Bożego Narodzenia  20 XII 2007 r. odbył się w naszym kościele konkurs szopek, które wykonały dzieci ze Szkoły Podstawowej. Na konkurs przyniesiono 10 szopek wykonanych przez dzieci, często z pomocą rodziców. Wszystkie szopki były bardzo piękne co można było podziwiać i zobaczyć na żywo w kościele parafialnym. Szopki zostały umieszczone w szopce parafialnej i pod choinkami. Szopki wykonali: Król Piotr i Paweł; Budek Mariola i Monika; Derela Kamil; Wróbel Krzysztof, Anna i Paweł; Czachor Weronika; Orlik Łukasz; Gałek Jakub; Bajor Patrycja, Kawa Karolina i Szlachta Ewelina; Dominika i Bartek Gofrom; Wróbel Klaudia. Pierwsze miejsce zajęła szopka wykonana przez: Król Piotr i Paweł, drugie miejce: Derela Kamil oraz Budek Mariola i Monika, trzecie Wróbel Krzysztof, Anna i Paweł. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i upominki.