26XIIJuż po raz kolejny w naszej parafii dzieci należące do „Grupy Misyjnej” i spoza niej wzięły udział w akcji kolędników misyjnych. Hasłem tegorocznej kolędy misyjnej były słowa Esengo ya mbotama co znaczy „Radość z Narodzenia Pana”. W tym roku, kolędnicy misyjni, zebranymi ofiarami, wsparli kilka projektów, które związane są z pracą naszych księży w Republice Konga, Brazylii i Peru, projekty misjonarzy zakonnych dla Rwandy i Brazylii oraz projekt papieski w ramach funduszu PDMD dla Peru. Dzieci w każdej rodzinie zostawiały symboliczne słoneczko, które można było zawiesić na choince. Przedstawiały również krótkie misterium kolędowe przypominające o narodzinach pana Jezusa w Betlejem i nawiązujące do tegorocznej kolędy. Dzieci do kolędy misyjnej przygotował ks. proboszcz wraz mlodzieżą. W kolędzie wzięło udział 5 grup kolędniczych: Grupa I: animator Krzysztof Zdunek oraz Król Sebastian, Madej Sebastian, Czachor Magdalena, Wróbel Sylwia. Grupa II; animator Ewelina Król oraz Wrzępska Sara, Hachaj Klaudia, Wróbel Aleksandra, Chmioła Gabriela. Grupa III: animator Natalia Gałek oraz Wróbel Patrycja, Hanek Karolina, Gałek Jakub, Bernardy Karol. Grupa IV: animator Ewa Bylica oraz Budek Mariola, Budek Monika, Oleksy Gabriela, Szlachta Ewelina, Rams Kinga. Grupa V: animator Adam Zaleśny oraz Pięta Agnieszka i Pudełko Jadwiga.