1 V 2007 r. ministranci z naszej parafii wyruszyli na wycieczkę rowerową do sanktuarium bł. Karoliny Kózka w Zabawie. W wycieczce wzięło udział 20 ministrantów oraz kilka dziewcząt. Pierwszym etapem naszej pielgrzymki był kościół parafialny w Borzęcinie Górnym. Zatrzymaliśmy się na krótką modlitwę i na zwiedzenie kościoła w czym pomógł nam ks. wikariusz z tej parafii, barwnie opowiadając o historii kościoła i elementach jego wyposażenia. Po krótkim postoju w sklepie(oczywiście na lody) wyruszyliśmy w dalszą trasę, zatrzymując się w Woli Radłowskiej, gdzie jest kościół, pod wezwaniem bł. Karoliny Kózka. Następnie dotarliśmy do Zabawy, gdzie ks. proboszcz oprowadził nas po kościele, opowiadając o błogosławionej Karolinie. W drodze powrotnej udaliśmy się do Wałrudy, miejsca męczeńskiej śmierci Karoliny. Następnie przez Dołęgę przybyliśmy do Wisowatek, gdzie czekało na nas ognisko i smaczne kiełbaski.