21 I 2007 roku odbyło się w naszej parafii spotkanie opłatkowe dla osób samotnych i starszych z naszej parafii. Spotkanie przygotowały panie z Oddziału Caritas działającego przy naszej parafii. Spotkanie rozpoczęło się w kościele, Mszą św. o godz. 15.00 celebrowaną przez ks. proboszcza. Następnie wszyscy udali się do Sali duszpasterskiej na plebanii na dalszą część spotkania. Po wspólnej modlitwie, słowie wprowadzającym ks. proboszcza i życzeniach, nastąpiło łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Przy herbatce i smacznym cieście, śpiewaliśmy kolędy, radując się ze wspólnego spotkania. Całość spotkania ubogacił występ młodzieży którzy jako Grupa Kolędnicza wesoło nam zakolędowali, przypominając stare zwyczaje i przyśpiewki związane z Bożym narodzeniem. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele naszej Rady Parafialnej.