W sobotę 3 II 2007 r. Gminny Ośrodek Kultury w Szczurowej oraz Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach zorganizowały okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. o godz. 13.30 w kościele w Niedzieliskach, którą odprawił ks. proboszcz Józef Masłoń. Dalszy ciąg spotkania odbył się w Domu Ludowym. Dzieci ze Szkoły Podstawowej przedstawiły jasełka Bożonarodzeniowe oraz okolicznościowe wiersze i piosenki dla swoich babć i dziadków. Wystapiła również Dziecięca Kapela Ludowa Pana Michała Pastucha. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością: Marian Zalewski - wójt Gminy Szczurowa, Bolesław Skura - sołtys wsi Niedzieliska, Józef Czachor - radny Gminy Szczurowa i przewodniczący Wspólnoty Leśnej, ks. Józef Masłoń - proboszcz parafii Niedzielska oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Niedzieliskach.