z17W VIII 2009 r. został odnowiony grobowiec ks. Stanisława Augustyna, byłego proboszcza naszej parafii w latach 1955-1980. Grobowiec został właściwie wykonany na nowo i powiększony. Znalazło się w nim również miejsce dla ks. Władysława Kułakowskiego, pierwszego proboszcza naszej parafii w latach 1947-1955. Dotychczas ks. Kułakowski spoczywał w osobnym grobowcu. Oba grobowce wymagały już  poprawy gdyż ząb czasu w znacznym stopniu je zniszczył. Będzie to grobowiec kapłański na naszym cmentarzu (w tym grobowcu kapłańskim są jeszcze dwa miejsca). Na granitowym grobowcu jest napis z listu do Hebrajczyków – „Ty jesteś kapłanem na wieki” oraz księga Pisma św. z  wygrawerowanym symbolem kielicha i Hostii oraz słowami Jezusa „To czyńcie na moją pamiątkę”.

Ta symbolika ma przypominać o ich kapłańskiej posłudze głoszenia Słowa Bożego i celebrowania Eucharystii, którą sprawowali w naszej parafii. Grobowiec wykonał Zakład Betoniarsko-Kamieniarski pana Władysława Wojnickiego z Zaborowia. Prace przy nowym grobowcu sfinansowała Wspólnota Leśno – Gruntowa Niedzieliska a więc wszyscy parafianie którzy do tej „Wspólnoty” należą. Ta inicjatywa parafian jest godna pochwały, gdyż świadczy o naszej pamięci o tych którzy przed laty wskazywali nam drogę do nieba. Został również odnowiony grobowiec Heleny Kułakowskiej (1868 – 1957), emerytowanej nauczycielki, siostry ks. kanonika Władysława Kułakowskiego, organistki w naszej parafii. Oba nowe grobowce zostały poświęcone 3 XI.