z21W X 2009 r. zostały zakończone prace przy nowym ogrodzeniu na naszym cmentarzu parafialnym. Cmentarz parafialny został założony w 1942 r. W 1968 r. cmentarz powiększono i ogrodzono dzięki min. fundacji Klubu Wioski Niedzieliska w Chicago. W 2004 r. teren cmentarza uporządkowano, odnowiono ogrodzenie i zniwelowano teren. W kolejnych latach wykonano alejki z kostki brukowej. W 2009 r. dalsze prace  mogły się toczyć dzięki fundacji Wspólnoty Leśno Gruntowej Niedzieliska. Przebudowano i w praktyce wykonano nowe ogrodzenie od strony frontowej (strona zachodnia cmentarza) oraz odnowiono ogrodzenie od strony południowej. Została założona nowa brama wejściowa na cmentarz. Prace murarskie wykonywał pan Świątek Stanisław z Rajska, natomiast elementy metalowe ogrodzenia oraz bramę wykonał „Usługowy Zakład Ślusarski” pana Marcina Swornowskiego z Zakręcia. Elementy elewacyjne zakupiono w zakładzie betoniarskim „Art.-Bet” Juliana Szwalca z Łegu Tarnowskiego (ta sama firma dostarczyła wcześniej elementów na elewacje kościoła i plebanii). W dalszym etapie planowane jest wykonanie murku przed cmentarzem aby potem ten teren obsadzić krzewami i skalniakami. Całość prac sfinansowała Wspólnota Leśno Gruntowa Niedzieliska.