z-10W X i XI 2009 r. odbył się I turniej ministrantów z naszej parafii w piłkarzyki. Piłkarzyki (inna nazwa to: trambambula, futbol stołowy, piłka stołowa) to gra 2 lub 4 osobowa, imitująca prawdziwy mecz piłki nożnej. Celem gry jest strzelenie przeciwnikowi jak największej liczby goli przy stracie jak najmniejszej ich liczby. Najpopularniejszy system ustawienia figurek to 1-2-5-3. Ustawienie to dzieli boisko na trzy strefy: obrony, pomocy i ataku.

W turnieju wzięło udział 16 ministrantów. Turniej odbył się w sali duszpasterskiej na plebanii. Mecze odbywały się wieczorem po nabożeństwie różańcowym. Po I rundzie 4 pierwsze pary zakwalifikowały się do rundy finałowej. Byli to: Klich Krzysztof i Wróbel Szymon, Madej Adrian i Hanek Bartek, Król Sebastian i Madej Sebastian oraz Zadęcki Krzysztof i Wróbel Paweł. W finale Madej Adrian i Hanek Bartek pokonali parę Zadęcki Krzysztof i Wróbel Paweł 10-4,10-5. Zwycięzcy otrzymali nagrody a pozostali nagrody pocieszenia. Sędzią zawodów był ks. Proboszcz Józef Masłoń.

Ostateczna kolejność:

1. Hanek Bartek – Madej Adrian